Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

babyface

2014. május 3.

minden féle formában utálom a marcipánt ezért nálam nagy szó, hogy ez a tusfürdő mégis el tudta adni magát :) anyukám kapta, de annyira isteni volt az illata, hogy kénytelen voltam rájárni... :D nem az a gejl marcipán illat én inkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor beleszagolsz egy tál frissen szedett mandulába :) krémességében hasonló a makadámdiós és kávés társához. mandula és marcipán imádóknak kötelező :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Виктория

2014. május 3.

Használat közben még finomabb az illata, mint a tubusban. Nagyon kevés is elég belőle, és remekül habzik. A gyapotos után ez a kedvencem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

tulipánfa

2013. november 30.

Az aktuális kedvenc YR tusfürdőm, marcipánillata van és nagyon jól habzik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Az aktuális kedvenc YR tusfürdőm, marcipánillata van és nagyon jól habzik :)

kicsikiszi

2013. november 6.

A makadámdiós után ezt szemeltem ki.. Beleszerettem az illatába, olyan finom marcipános és az állaga is jó krémes.. Szeretem ezeket a tusfürdőket, mert egyáltalán nem szárítják a bőröm, más márkát már nem is veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

lumiukko

2013. szeptember 21.

Isteni az illata, nem szárít, de kicsit gyorsan fogy, mivel kevésbé habzik. De ritkán használom, mert számomra nem túl szépek az összetevői. Számomra az illata a legnagyobb erénye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

livia1979

2013. szeptember 19.

A napokban találtam rá erre a tusira a neten. Ma gyorsan meg is vettem. Az illata nagyon jó, még mindig érzem magamon, pedig már 1 órája tusoltam vele. Kissé csalódtam benne, mert mivel krémtusfürdő a titulusa, nekem egyáltalán nem tűnik annak. Sőt, inkább olyan "vizes' hatása van, majdhogynem kifolyik az ujjaim közül. Viszont előnye, hogy nem kell sok belőle, közepesen habzik, és könnyű lemosni, nem hagy filmréteget az ember bőrén. Én a mandula illatát érzem, mintsem a marcipánét. Kicsit édeskés, enyhe kesernyés és fanyar beütéssel, egyáltalán nem fullasztó. Egész jó, az árát sokallom a minősége miatt (annak ellenére, hogy még így sem vészesen drága, 600 Ft/200ml), rögtön 2 flakonnal vettem a sok pozitív értékelés miatt, de szerintem nem veszem újra. A Dm féle balea tusfürdők is vannak ennyire jók mind ez, csak kár, hogy ők még nem csináltak marcipánosat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

vedina007

2013. szeptember 1.

Nagyon tetszik az illata. Rajtam nem sokáig érezni, - testápolózok nem sokkal fürdés után, de én akkor már egyébként sem nagyon érzem - barátomon viszont még ma délelőtt is éreztem az illatát, szóval rajta elég jól megmaradt a tegnap esti fürdés óta. Most fogyott el. Nem szárít, nem is hidratál, nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

moncsi29

2013. augusztus 30.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit,már majdnem mindet próbáltam.
Most már 2 hónapja ez az aktuális kedvenc.Annyira finom marcipán illata van...nem tudok vele betelni.
Be is táraztam,nehogy elfogyjon.
az én bőrömet egyáltalán nem szárítja,ami csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit,már majdnem mindet próbáltam.
Be is táraztam,nehogy elfogyjon.
az én bőrömet egyáltalán nem szárítja,ami csoda.

CatLynn

2013. augusztus 30.

Mivel nem tudnám jobban megfogalmazni, mint az előttem szóló HankyPanky, nem is szaporítanám a szót, tökéletesen jó férfiaknak, nőknek is, igazi marcipán illatú krémes fürdőmámor! Szeretjük, de nagyon-nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

granatalmafa

2013. augusztus 13.

Nagyon finom illatú tusfürdő. Sokáig rajta maradt a bőrömön, és puha is lett. Szeretem ezt használni. De már jó ideje nem vásároltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin