Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bareszko

2013. július 22.

Az illata mesés, szinte függőséget okoz. Viszont nekem szárította a bőröm, valószínűleg a benne lévő kemikáliák miatt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

wishes

2013. június 10.

Olyan, mint a folyékony marcipán :) Imádom, élmény vele fürdeni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Olyan, mint a folyékony marcipán :) Imádom, élmény vele fürdeni!

Harmony29

2013. április 25.

Az illata mennyei. Remekül hidratál. Kicsit drága a kiszerelés méretéhez viszonyítva,de azért néha-néha meglepem vele magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

garamvari84

2013. április 23.

Nagyon finom az illata, de viszont nem tart sokáig.Nem hidratálja túlságosan a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Manó93

2013. február 6.

Nagyon jó kis tusfürdő ez. Kicsit furcsa nekem ez a kis kiszerelés, de nem fogy túl gyorsan, talán azért mert ilyen kis flakonnál én is jobban takarékoskodom. Az illata (más Yves Rocher termékekkel szemben) nagyon finom, egyáltalán nem tolakodó és nem túl erős. Nagyon tetszik a krémes állaga.
A flakon nyitója nekem kifejezetten tetszik, szerintem könnyebb felnyitni mint más tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

csuta

2013. február 1.

Ezt a tusfürdőt az Yves Rocher-től nagyon szeretem. Az illata kellemes, krémes, puha lesz tőle a bőröm. remekül hidratál. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

radioaktiva

2013. január 3.

Most épp ő az aktuális kedvenc. Télen inkább a krémesebb tusfürdőket választom - ő tökéletes! Jól habzik, fantasztikus az illata, nem szárít. A flakon valóban nehezen nyílik de én mindig áttöltöm egy pumpásba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 3.

szonia

2012. november 4.

Bár sokféle tusfürdőt használok egyszerre, hangulattól függően, ezt többször újravettem, mert valahogy minden évszakhoz megy a finom illata, igazi relax használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

vivy

2012. október 18.

Imádom az illatát, szerelmes vagyok belé! <3 Nagyon kevés kell belőle, nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

zsanka

2012. október 9.

Én is ajándékba kaptam először másfél éve, azóta is mindig ezt veszem, ha esetleg mást is használok, de az az alap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin