Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

ancsababa1982

2012. augusztus 1.

Ajándékba kaptam, azóta nem tudok betelni vele. Egyszerűen imádom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Ajándékba kaptam, azóta nem tudok betelni vele. Egyszerűen imádom!!

pofi89

2012. július 28.

Kellemes, de kicsit túl tomény illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Kellemes, de kicsit túl tomény illat.

Krikri

2012. július 23.

Isteni az illata, kellemes az állaga és meglepően jól habzik, amin én személy szerint nagyon meglepődtem. Az illata sokáig érződik, de csak diszkréten, ami mellett még parfümöt is viselhet az ember lánya, nem nyomja el vagy nem fog keveredni vele. Nagyon a szívemhez nőtt, maradunk is nagyon jó barátok, de az összetevők láttán nem tudom nem levonni azt az egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

Pipacs

2012. június 29.

Finom az illata, nem szárít. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Finom az illata, nem szárít. Nekem bevált!

amarcord

2012. május 24.

imádom az illatát, az állaga is jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

imádom az illatát, az állaga is jó

doee77

2012. április 16.

Hosszú kihagyás után újra megvettem, és nem csalódtam... isteni marcipános illat, krémes textúra, puha bőr. Mivel szeretem a változatosságot, biztos más illatokat is kipróbálok majd, de azt hiszem, most egy darabig még maradok ennél a terméknél és a mandulánál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

time.major

2012. április 5.

A kedvencem, pedig egyébként csak szappant használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 5.

A kedvencem, pedig egyébként csak szappant használok.

nikol

2012. március 31.

Isteni az illata, és finom krémes. Egyáltalán nem szárít, finom puha lesz tőle a bőröm!!!! Szinte csak természetes alapanyagú szappant használok , de erről az egy tusfürdőről nem tudok leszokni ! Viszont az összetevői sajnos nem a legjobbak, ezért csak 4 csillagot érdemel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

klemi

2012. március 11.

Csupa+++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Csupa+++++++++++

Mo0nlight

2012. március 5.

Nagyon szeretem, tusfürdő- és illatmániás vagyok, ez pedig a kávés testvérével együtt állandó lakója lesz a fürdőszobámnak. Szuper az illata, fürdés után is érződik, az állaga pedig nagyon sűrű, kevéske mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin