Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsi92*, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Puha és ellenállhatatlan kezek. A növényi eredetű bőrradír részecskéknek köszönhetően kezén leradírozza az elhalt bőrréteget és azonnal táplálja bőrét, mely egy perc alatt visszanyeri szépségét és ragyogását.

Parabén és ásványi olaj mentes. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

hanami21

2014. december 1.

Először nagyon lepontoztam volna, de kitartó voltam, és rájöttem, hogy számomra hogy kényelmes a használata.
Én száraz kézre fel nem vinném! Nagyon kellemetlen érzés volt úgy használni, mintha egy rossz kézkrém lenne. Aztán egyik alkalommal pont kezet mostam előtte, és egy kicsit nedves maradt a kezem, majd úgy próbáltam ki. Na így már jó volt. Állagra mint a folyékony szappan, csak éppen kis szemcsékkel.
Nagyon jól radírozza a bőrt, puha lesz tőle a kezem. Hidratáló hatását nem érzem, de amúgy is bőrradírnak vettem.
Egy bajom van vele, hogy büdös. Nem szeretem a barackmag illatát. Kiskoromban rengeteget ettem (két barackfánk is volt), és jelenleg is szokott enni a párom. Szóval megundorodtam ettől az illattól. Mivel az illata elillan a lemosása után, így kibírom azt a pár percet, amíg radírozom vele a kezem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

szanaci

2014. november 27.

Nagyon finom puha lesz használata után a kezem, hidratált. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Nagyon finom puha lesz használata után a kezem, hidratált. Nagyon szeretem.

NixonB

2014. október 5.

A kezem nagyon hámlik köszönhetően egy hámosító kenőcsnek hogy az allergiás kiütések amit korábban szereztem minél előbb eltűnjenek. Ezért volt szükségem erre a radírra. Egészen jó, a bőrdarabkák felét eltávolítja (bár hozzá teszem tényleg nagyon durván hámlik a kezem) Ápoló hatását nem igazán érzem, szinte azonnal lemosom hagynám pár percig lehet hogy tényleg hidratálna. Az illata lehetne intenzívebb is, elég jellegtelen talán a barackmag az amit néha kiérezni. Egy erős 3 csillagot adok neki.
Bővebb tesztet nálam találtok:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 5.

Bővebb tesztet nálam találtok:

Orsi92*

2014. szeptember 10.

Két alkalommal használtam eddig és mivel a kezeim is jó állapotban vannak, ezért nem tudok nagyon hiteles véleményt írni, de eddig tetszik.
Az illata kellemes, lemosás után is érezni. Megelőlegezem neki az 4 csillagot, és ha télen a kiszáradt kezeimen is jól viselkedik akkor 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol