Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Megújult változat

A sampon a borsmenta erejével nyugtatja a fejbőrt, eltünteti a látható korpát és meggátolja a kiújulását. Szilikonmentes sampon, mely nem nehezíti el a hajat. Több 96%-ban természetes eredetű összetevőket és növényi eredetű lemosó alapot tartalmaz, melyek biológiailag könnyen lebomlanak. Újrahasznosítható csomagolás: gondoljon a szelektív hulladékgyűjtésre.

barbimariposa

2019. november 18.

Jöttem őt felpontozni, igaz, nekem az előző hozzászólókkal ellentétben száraz hajtípusom van. A régi verziót nem ismerem, így nincsen összehasonlítási alapom.Nekem is és a férjemnek is nagyon jól bevált ez a sampon.Nem zsírosít és amikor használom, enyhén hűsítő érzést is ad a fejbőrömnek, illetve a korpának is búcsút inthettem vele.
Szerintem egy nagyon jó sampon, ami ráadásul szilikonmentes is- nálam pedig ez évek óta nagyon fontos szempont a hajápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

andreax

2019. szeptember 29.

A régi verziót imádtam. Nagyon sok terméket próbáltam zsíros korpásodás eltüntetésére, amelyek nem váltak be. Amikor ennek a samponnak az elődjére rátaláltam, nem akartam hinni a szememnek, eltüntette a korpát, és csodás, fényes volt tőle a hajam. Viszont ez az új borzasztó. Az illata vegyszeresnek tűnő, és a korpa is visszatért, bár nem olyan erőteljesen mint régen. Nem értem, hogy azt, ami bevált, miért kell eltüntetni, és helyette egy pocsék sampont piacra dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Leppard

2019. szeptember 7.

A régi verziója nagyon jó volt, selymessé, nem zsírosodóvá tette a hajam,lett tartása, megszűnt az évekig tartó korpa meg viszketés(el sem hittem,mer' amugy semmi nem segített), erre megújul és láss csodát drágább lesz meg egy pököt sem ér. Így kell ezt. Nem tudom miért kellett bele az a fejbőr hidratáló,de újra viszket, 3. napra már kenyérre lehetne kenni, annyira zsíros, lelapul. Az egy csillagot azért kapja, mert elvileg szilikonmentes, bár ezek után azt sem hiszem el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.