Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Megújult változat

A sampon a borsmenta erejével nyugtatja a fejbőrt, eltünteti a látható korpát és meggátolja a kiújulását. Szilikonmentes sampon, mely nem nehezíti el a hajat. Több 96%-ban természetes eredetű összetevőket és növényi eredetű lemosó alapot tartalmaz, melyek biológiailag könnyen lebomlanak. Újrahasznosítható csomagolás: gondoljon a szelektív hulladékgyűjtésre.

Bagamer

2021. május 26.

Egyre korpásabb lett a hajam, amely erős viszketéssel járt és ezt szerettem volna megszüntetni. Alapból zsírosodásra hajlamos a hajam, de az Yves Rocher zsíros hajra való samponjával nem voltam megelégedve. Kipróbáltam ezt és nagy meglepetésemre minden gondom megszüntette. A korpa és a viszketés megszűnt és a hajam zsírossága csökkent. Nagyon elégedett vagyok vele. Most már egy éve használom, heti váltásbana egy másik, hagyományos samponnal és nagyon bevált. Tényleg ajánlani tudom, ha zsíros korpával küzd valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

konbo

2020. december 28.

Minimum 5 éve használom, már az előző csomagolásos kiadásába beleszerettem. Csak ezt bírja a fejbőröm. Semmi nem segített a korpámon anno, persze ez sem az első hajmosás után hatott, de szépen eltűntette a korpám, ami azóta sem tér vissza ha ezt használom. Amint kipróbálok másik sampont, azonnal elkezdek kisebesedni és korpásodni. Nem tudom mi az az anyag amit nem bír a fejbőröm és minden samponban van, csak ebben nincs, de számomra ez megváltás volt és imádom! Igaz az elmúlt években az ára a duplájára emelkedett, ennek nem örülök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Akkor vettem, amikor pár hónapja kicsit korpásodott a hajam, de nekem valamiért irritálta a fejbőrömet, és kissé drótszerű is lett tőle a hajam. Nem fogom újra venni szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

HubertusB

2020. május 10.

Én nem ismertem az előző verziót,lehet azért vagyok ilyen elégedett vele. :)
Nekem bevált,nem jön ki a korpa,teszi a dolgát.
Százszor többet ér az Alverdés,vagy Alterrás samponnál,és a csomagolás is környezetbarát.
Natúrkozmetikumok csúcsa,finom kakukkfű illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Én nem ismertem az előző verziót,lehet azért vagyok ilyen elégedett vele. :)
Nekem bevált,nem jön ki a korpa,teszi a dolgát.
Natúrkozmetikumok csúcsa,finom kakukkfű illata van!

macooka

2020. március 31.

Sajnos én is érzem, hogy nem az igazi ez a sampon. :( Az elődje szuper volt, szinte rögtön megszüntette a korpát, ezzel hiába mosom a hajam, talán 4-5 alkalom után 1 hétre abbamarad. Ráadásul nagyon gyorsan zsírosodik miatta a hajam, úgyhogy ez most nem nyert. :( Kénytelen vagyok új sampon után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

theriniel

2020. március 31.

Nagyon megijedtem, amikor megjelent ez a sampon a régi helyett, de azért picit reménykedtem, hogy valamennyi hatása ennek is lesz. Hiszen miért cserélnének le valami tökéleteset egy bizonytalan újra. Hát, ez borzasztó, semmi köze nincs az előzőhöz. Kezdődhet újra az évekig tartó vadászat (előtte szinte mindent kipróbáltam már, úgyhogy nem fűzök hozzá nagy reményeket...) és szenvedés a korpával...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

TheGirl

2020. március 31.

Észrevettem, hogy picit korpásodni kezdett a hajam, így beszereztem ezt a sampont. Kicsit talán jobban szárítja a hajamat, mint a mindennapokban használt Yves Rocher samponom, de még ígyis sokkal jobb, mint más korpásodás elleni sampon. Összességében én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Gabi0320

2020. január 9.

Több mint 2 honapja használom eleinte csak annyi tűnt fel hogy zsírosodik tőle az átlagosnál gyorsabban a hajam. Most viszont egy idő után újra visszetertek a korpak és meg rosszabb mint eddig volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

barbimariposa

2019. november 18.

Jöttem őt felpontozni, igaz, nekem az előző hozzászólókkal ellentétben száraz hajtípusom van. A régi verziót nem ismerem, így nincsen összehasonlítási alapom.Nekem is és a férjemnek is nagyon jól bevált ez a sampon.Nem zsírosít és amikor használom, enyhén hűsítő érzést is ad a fejbőrömnek, illetve a korpának is búcsút inthettem vele.
Szerintem egy nagyon jó sampon, ami ráadásul szilikonmentes is- nálam pedig ez évek óta nagyon fontos szempont a hajápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

andreax

2019. szeptember 29.

A régi verziót imádtam. Nagyon sok terméket próbáltam zsíros korpásodás eltüntetésére, amelyek nem váltak be. Amikor ennek a samponnak az elődjére rátaláltam, nem akartam hinni a szememnek, eltüntette a korpát, és csodás, fényes volt tőle a hajam. Viszont ez az új borzasztó. Az illata vegyszeresnek tűnő, és a korpa is visszatért, bár nem olyan erőteljesen mint régen. Nem értem, hogy azt, ami bevált, miért kell eltüntetni, és helyette egy pocsék sampont piacra dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.