Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

• aloe vera géllel és növényi eredetű glicerinnel gazdagítva
  • selymes textúra
  • tisztává és illatossá teszi a bőrt

Nonaa

2015. május 1.

Isteni az illata, karácsonyra kaptam és most fogyott el. Krémes, jól habzik, viszont az illatát a zuhanyból kilépve már alig éreztem, percek alatt elillant :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

pingvin

2015. április 26.

Egyszerűen imádtam, pár napja fogyott el (december végen vettem). Nagyon finom karácsonyi illata volt, csak azt sajnáltam hogy limitált kiadás volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Martili

2015. április 7.

Eszméletlenül finom az illata és az állaga is éppen megfelelő. Karácsonyra kaptam egy 400 ml-es flakonnal és tegnap fogyott el folyamatos használat mellett, szóval egész gazdaságos is. De sajnos nem tart túl sokáig az illat, cserébe viszont nem mű, hanem természetes hatást kelt. nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Percoon

2015. március 20.

Egész télen ezt használtam szinte, főleg a karácsonyi időszakban, a nagy verziót vettem meg, de nagyon jól tettem, mert egyszerűen nem tudtam megunni a finom illatát. Inkább körtés, mint karamellás, de pont emiatt nem olyan tolakodóan édes. Nálam főnyeremény volt! :) Nem kifejezetten száraz a bőröm, szóval nem tudom mennyire hidratál, nekem elegendő volt, jó az állaga, krémes, jól habzik, teljesen rendben volt. Remélem lesz még hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

ginga6

2015. március 15.

Ennek a tusfürdőnek olyan jó illata van, hogy legszívesebben meginnám. Nagyon nagyon finom körtés, enyhén karamelles illatú, krémes állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 15.

Titia

2015. március 12.

Ajándékba vette nekem a párom december elején, úgy, hogy nem is szagoltam előtte, ezért lutri volt, hogy fog-e tetszeni vagy sem. Szeretem az illatát és az állagát is. Az illata fürdés alatt intenzív, de utána viszonylag hamar elillan, ami szerintem nem is baj, mert így legalább nem keveredik a testápoló illatával. Negatívumként azt tudnám megemlíteni, hogy nekem egy kissé kiszárította a bőrömet, de ez testápolóval orvosolható. Funkcióját tekintve nem jobb, mint más tusfürdő, ami különlegessé teszi, az az illatkombináció és a szép csomagolás. Pumpával jól adagolható. Tőlem 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

dessy

2015. február 27.

Én nagyon szeretem, bár a karamell nem érződik rajta sajnos :( Mikor magamra kenem olyan illata van, mint a sio vilmoskörtének :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Mandel

2015. február 13.

Szeretem a krémes tusfürdőket, ezért erre esett a választásom. 750 ml-ért az árát is elég jónak találom. Illata nagyon kellemes, de én rögtön fürdés után testápolót használok, így az illat tartóssága nálam nem szempont.
Vegyetek hozzá pumpás adagolót 190,- Ft-ért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

Vegyetek hozzá pumpás adagolót 190,- Ft-ért!

alyssatrocken

2015. február 7.

Nekem kicsit túl édes [virágos-fás jegyekért vagyok oda] viszont tényleg nem szárítja a bőrt, jó az állaga és erős az illata. Aki az édes jegyekért van oda, annak mindenképp ajánlom, hogy tankoljon be belőle és a nagyobb kiszerelés nem annyira drága, mint a többi yr terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

magyaredina

2015. január 24.

Imádom ! Nagyon tetszik ez az illatkombináció, számomra nagyon nyerő ( persze leginkább télen, mert nagyon meleg illata van ).
Megvettem a nagy kiszerelésű testápolót is, és mire leesett, hogy nem ártana megvenni a kis parfümöt is belőle addigra elfogyott...nincs, sehol... őrület. A csomagolását, illetve a címkéjét még kiemelném, nagyon szép ez a matt, barnás fénylő arany színkombináció, már-már elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin