Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

• aloe vera géllel és növényi eredetű glicerinnel gazdagítva
  • selymes textúra
  • tisztává és illatossá teszi a bőrt

dobolank

2014. december 3.

Jellegtelen, édes, múlékony illat, szárító hatás. Valaki biztos elhasználja itthon, de nem én leszek az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 3.

Szaszmancs

2014. december 2.

Nos, én igazán örülök, hogy a körte dominál, számomra tökéletes őszi-téli illat, meg is vettem a nagy kiszerelést, elleszek vele egy darabig. Ami miatt viszont nem felhőtlen a viszonyunk, az az, hogy engem eléggé szárít. Normál esetben heti 2-3 testápolózással elvagyok, viszont amikor ezt használom, minden alkalommal sikít a bőröm a hidratálóért. Sajnálatos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

tittus

2014. december 2.

Én is csak a körtét érzem rajta, ami nekem csalódás, mert inkább a karamelles jellege izgatott :(. A szagolgatás után nem is vettem semmit,de Anyukámtól megkaptam a kicsi kiszerelését ennek a tusfürdőnek. Egynek elmegy,az illata tök szubjektív, valakinek vagy tetszik, vagy nem. A tusfürdő meg olyan semmilyen, nekem szárítja a bőrömet, egyáltalán nem egy kategória a kávéssal vagy a makadámdióssal. Nekem ez most ilyen :/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

nomoi.81

2014. november 29.

Sokan mondták, hogy csak a körtét érződik rajta. Ezzel egyet is értek, meg nem is! Mármint én érzem rajta mikor beleszagolok, úgy kb. 10 mp-ig, aztán már csak a körtét. De persze én ezt egyáltalán nem bánom, mert simán körtésként is imádom az illatát!!! Egyáltalán nem szárít, pedig mindig kicsit aggódok emiatt a limitált kiadású termékeknél, hogy sokkal inkább figyelnek arra, hogy valami nagyon fancy illatot hozzanak ki belőle, és a hidratálásról meg elfeledkeznek, de szerencsére ez itt nem történt meg! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

jns.melinda

2014. november 28.

Imádom. Jól bírja a bőröm is, nem szárít, nem viszketek tőle. Nyilván mindenki az illata miatt veszi meg, amit nagyon jól kitaláltak. Ezzel az illatcsaláddal az yves rocher engem az orromnál fogva vezet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

csankaa

2014. november 24.

A boltban erősnek éreztem az illatát, de végül hazajött velem egy kisebb kiszerelés. Nem bántam meg, nagyon jó vele tusolni, az illata valami mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

babyface

2014. november 23.

tavaly karácsonyi yr-s ámokfutásomból okulva a mostani körtés karamellás kollekcióból csak ezt a tusfürdőt vettem meg. nehéz volt megállni, de a tavalyi 400 ml-es vaníliás kollekciót is el kellett ajándékoznom mert a végére ráuntam. számomra érthetetlen miért csak 50-es és 400-as van belőle. :/ az illata isteni igazi lédús érett körte a háttérben azért a karamell is meg-meg mutatja magát. :) most hogy már hidegebb az idő az egyik kedvenc reggeli tusimmá lépett elő, puhán körbeölel a finom habjával és illatával. :) de egy tusfürdő bőven elég volt belőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

csikosmatyas

2014. november 22.

Pont olyan mint a többi ilyen típusú tusfürdőjük. Amit vár az ember azt teljesíti. Finom körtés karamellás karácsonyi édesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

klemi-hella

2014. november 21.

Nekem nagyon bejön,a zuhanykabinba olyan jó illat kering,hogy nem akarok kijönni.Nagyon krémes és nem szárítja a bőrömet,a körte intenzívebben érzik,mint a karamell,de ettől függetlenül szupi a tusi,nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

mihrek

2014. november 19.

Nekem nagyon tartós illatú! Igazi téli, karácsonyi illat! :) Bár csak a mini kiszerelést vettem, de imádom, olyan ünnepi tusi, csak kivételes alkalmak előtt használom :)

Update:
Sajnos visszajöttem lepontozni. Úgy néz ki, hogy ez okozott apró pici tűhegynyi piros pattikat a nyakamon, és az érzékenyebb bőrfelületen, pl. a mellkasomon....amióta nem használom, semmi bajom. El is múltak, és nem is jött ki új. Illata miatt két pont, és lehet, hogy másnak nem okoz ilyen gondot, de nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid