Yves Rocher

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2014-es karácsonyi limitált kiadás

• aloe vera géllel és növényi eredetű glicerinnel gazdagítva
  • selymes textúra
  • tisztává és illatossá teszi a bőrt

judit.petes

2014. november 19.

Sose bírok ellenállni a márka karácsonyi limitált cuccainak, szemrebbenés nélkül vettem meg a tusfürdő nagy kiszerelését, és egyátalán nem bántam meg! Én is a körtét érzem dominánsnak benne, bár a háttérben ott bujkál a karamell is, emiatt olyan puha, téli illatú ez a tusfürdő. A szokásos YR minőség, nem szárít, az illata egész jól tart, jó lenne, ha felvennék az állandó kínálatba :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

mgina007

2014. november 17.

Kis kiszerelést vettem meg, de elég valószínű, hogy visszamegyek a nagytestvérért is. Ahogy már előttem írták, valóban zuhanyzáskor jön elő a karamell illata, nagyon kellemes összhangot alkotva az erőteljes körtével. Intenzív illat, a párom is megjegyezte, hogy a nappaliban érzi, ha ezzel zuhanyzom (tetszik neki :)). Nem szárít, a tartóssága szerintem olyan, mint bármelyik másik tusfürdőé, talán kicsit jobb. Imádom az évnek ezt az időszakát és ez az illat tökéletesen beleillik a feelingbe :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Kuttus

2014. november 17.

Körteillatban pompázik a fürdő, az állaga nagyon kellemes, jó vele zuhanyozni. Nem szárít. Nem marad meg az illata a bőrön, de utána úgyis testápolózok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Miliana

2014. november 14.

A kis kiszerelést vettem meg, tavaly annyira nem volt karácsonyi hangulatom, hogy messziről kerültem mindent, ami limitált, ünnepi, boldogság, juhúúú. Na idén csak azért is erőltetem, és ezzel kezdtem a karácsonyozást (mondjuk szerintem itt meg is állok, mert se a TBS, se egyebek nem mozgatták meg a fantáziám, esetleg a kakaós-narancsos kollekciót megvárom yves-éktől). A tusiról: Körtés ez, nem karamellás, de nem bánom, mert tetszik, bár borzasztóan gejl, meg talán annyira nem is karácsonyos, csak őszies/télies... egyébként a karamellának milyen illata is van? Na ezért nem pontozom le, megvettek megint kilóra... Krémes, jó vele fürdeni, de pont elég is lesz ez a kis adag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

liljaa

2014. november 13.

Én is a körtét érzem dominánsnak, számomra inkább őszi illat, mit téli/karácsonyi, de ettől függetlenül mesés. :) Zuhanyzás után is érződik, nem szárít, összességében kellemes használni.
Újravenni nem fogom, nekem az ehhez hasonló, édes illatokból bőven elég egy flakonnal, de nagy örömmel fogom elpancsolni, az biztos. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

szivecske

2014. november 13.

Mivel elég sok jó véleményt kapott, bementem egy boltba megszaglászni, és nagyon szimpatikus lett. Ki is próbáltam a testápolóját és nagyon megtetszett ez az édeskés illat, igazi télies életérzés. Viszont nem mertem a nagyot megvenni belőle, mert sajnáltam rá a pénzt, mivan, ha mégse válik be, de azért csak nem bírtam ki, a kicsi tusfürdőcske velemjött. Fürdés közben valami mennyei az illata, de utána elég hamar elillan. Lehet a testápolót még karácsony előtt megveszem ebből pedig elég a kicsi verzió, kíváncsian várom majd a hétfőn debütáló új illatokat is,aztán ha nincs jobb mint ez, megvan a karácsonyi tusi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

scisneros

2014. november 12.

Hát ez valami mennyei! :) Vegyétek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 12.

Hát ez valami mennyei! :) Vegyétek!

marmalade

2014. november 11.

Csodálatos illata van, nagyon megnyugtató és kellemes. A körte dominál, de később felbukkan a karamell is. Sosem csalódok az YR karácsonyi termékeiben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

eveartstar

2014. november 10.

...le lettem itt hurrogva, hogy a körte illaton kívül ebben nincs is semmi karamella. /Jó a szaglásom, már 20 méterről megérzem, ha valaki cigizik!/ Elsőre a flakonba beleszagolva full körte illata van. Amikor fürdök vele, akkor szabadult fel a jó tömény karamella illat! Isteni! Én nem tudok tőle szabadulni! :D
Akinek meg nem inge az ne vegye gatyára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 10.

Akinek meg nem inge az ne vegye gatyára!

emmy

2014. november 9.

Jaj, nagyon finom körteillata van :) A karamellt én se érzem benne, de a körtével tökéletesen megelégszem. Tényleg inkább őszies, mint karácsonyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin