Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: tudatos, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, tápláló és hidratáló hatású alapozó

Krémes, selymes, ultra-lágy és kényelmes állag, mely nem szárítja a bőrt. Az eredmény lágy tapintású, rugalmas és hidratált arcbőr. Ideális fedés az arcszín tökéletes egységesítésére, valamint az apró kipirosodások és bőrhibák elkendőzésére, az egyenletes bőrfelszínért és a ragyogó arcbőrért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

popy028

2016. december 7.

Nem tetszett, hogy bele kell nyúlni a tégelybe. Száraz bőrre jó egyébként, de nem tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Misscupcakedoll

2016. november 8.

Féláron vettem akciós szórólappal. Így teljesen megérte. Nagyon tetszik az állaga , szépen fed és tartós. Egyetlen hátránya, hogy szerintem nagyon büdös erős a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Viatzio

2016. szeptember 14.

Ma vettem meg fél áron, így szerintem teljes mértékben megérte még akkor is, ha nem ő lesz a legjobb barátom. Pár órája már rajtam van elsőre nagyon tetszik. Először is nem volt könnyű eltalálni a színt, a beige 100 és 200 között vacilláltunk az eladó hölggyel. Az 1-es túl világos lett volna (ha beválik télen pont jó lesz), a 2-es most egy icipicit sötét, de vizsgaidőszak miatt egy hónapja nem láttam napfényt :"D Tehát jó lesz ez, így is eddig ez passzol a legjobban az összes általam próbált alapozó közül, ugyanis egész jól megy a sárgás, olívás, de nyilván egész világos bőrömhöz (nem narancssárga). A hölgy nagyon rendes volt, és legalább látszott, hogy szakértő, felkente a nyakam és arcom találkozásához egy részre ( volt rajtam másik alapozó, és olyan piros a bőröm, hogy felesleges ott tesztelnem), és mondta, hogy menjek ki napfénybe, nézzem meg, hogy stimmel-e, mert csalóka a világítás. Nahát egyszer a Douglas-ben egy másik hölgy, lány, nem tudom, ítélőképességében bíztam, és végül kiderült vettem egy narancssárga alapozót. :"D (észre kellett volna vennem, hogy a saját sminkje sincsen a csúcsra járatva...) Naaa mindegy.
Valóban krémes, a kiszerelés..nem mondom, hogy kriminális, de az, viszont szerintem egy pumpán át sem menne sajnos. Most nagyon érzékeny a bőröm, vörös, húzódik, fáj, hámlik (ez ilyen időszakos, én csak rohadásnak hívom, elnézést kérek :) ), viszont azonnal fénylik. Ez az alapozó nem emeli ki a száraz részeket, mégsem fényesedik át. Nem mondom, hogy matt, hanem bőrnek tűnik, vékony rétegben legalábbis. A fedése építhető, én nedves blenderrel vittem fel, szerintem az állaga miatt ez működik a legjobban. Több rétegben sem lesz maszkos, teljesen vállalható úgyis, a pirosságot nekem egész jól elfedte. Egyelőre 4 csillag, mert szerintem az illatanyag miatt egy nagyon picit csípett kb 1 percig.
Btw valaki mondja meg légyszi, hogy milyen illata van! :) Tudom, hogy valamire hasonlít, de nem tudok rájönni. :) (valami gyümölcsös alkoholos koktélra tippelek, nekem tetszik :D )

Update: Miután a durva bőrszárazság elmúlt nem csípett egyáltalán. Csak azért marad a 4 csillag, mert most a melegben kicsit fullasztó, de télen tökéletes lesz. A másik ok pedig a csomagolás. Nem csak, hogy macerás picit, de nagyon figyelni kell, hogy épphogy csak addig legyen nyitva, amíg kiveszünk annyit amennyi kell, különben oxidálódni kezd a teteje. Szem alá ebből ne kerüljön, mert a láthatatlan ráncokba is beleül! :)
Újabb kiegészítő megjegyzés: én rendszerint kontaktlencsét hordok, alkalmanként szemüveget, illetve napszemüveget, és észrevettem, hogy a kis orrpárnák alatt, illetve ahol a keret az arcomhoz ér, borzasztóan lekopik, furán összeáll (minden púderezés, fixálás ellenére). Aki szintén nagyobb keretes szemcsit hord, és az almácskáihoz hozzáér, annak azt ajánlom, hogy ezt az alapozót kerülje el, mert nagyon csúnya lesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Hanamizuki

2016. július 19.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, nyárra mondjuk nem biztos, hogy a legmegfelelőbb, mert sűrű és nincs benne fényvédő, de alapvetően nem rossz termék. Sajnos sok pigmentfolt kijött az arcomon, így nagyobb fedést vártam volna tőle, de azt hiszem azokat már semmi nem fedi el. :( Fényvédőt kenek alá, így nyáron kicsit hamar átfénylik az arcom, majd hűvösebb időben kíváncsi leszek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

lovet

2016. július 3.

Gyönyörű fedésű, nagyon tartós alapozó, púderrel használva tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Gyönyörű fedésű, nagyon tartós alapozó, púderrel használva tökéletes.

ftmea13

2016. június 22.

Egy kész csoda! Tökéletesen fed, porcelán arcbőr, könnyű felvinni, nem mozdul el, tökéletes! :))) Már nagyon sokadikat veszem újra és újra, persze akciósan vagy kuponnal jobban megéri, és olyankor általában kettőt is veszek, de nekem még teljes áron is megérné :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Mentacska

2016. április 6.

Mivel nagyon érzékeny a bőröm, hajlamos allergiás reakciókra, így pár kedvelt alapozómtól elestem. Ezenkívül elegem lett abból, hogy látszik az arcomon erőteljesen, hogy alapozva van. Szerettem volna egy olyat, ami nagyon jól fed, de azt a hatást kelti, hogy a bőröm ilyen szép, nem az alapozóm a jó. És megtaláltam. Tökéletes. Csak ajánlani tudom, már egy barátnőm is megvette, ő is imádja. Leértékelve vettem 3ezerért. Így az ára is megfelelő. Ecsettel viszem fel, teljesen jól felvihető, olvasgatom, hogy sokan panaszkodnak a csinos üveg alakjára. Nekem eddig ez nem okozott gondot. Egy álom, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

rouquine

2016. március 5.

Most kezdtem el gyakrabban használni és legyőzte a L'oreál alapozót, úgyhogy mostantól ő a hosszú-csininapos. Amit észrevettem, hogy a pirosító és az egyéb plusz porok sokkal tartósabbak maradnak rajta, nem kopik le a bőrömről olyan könnyen, nem tűnik el, bár ez a nehéz formula kicsit zsírosabbá tette a bőröm, így heti max 3 napot használom. A csomagolás hihetetlen rossz, túl nagy felületen éri eleve levegő, úgyhogy igyekszek rögtön becsukni a tégelyt, arról meg nem is beszélek, hogy milyen kényelmetlen kiszedni belőle a cuccot, de erre beáldoztam egy amúgy használaton kívüli alapozóecsetet. Na meg drága is, úgyhogy levonok egy csillagot.
Ugyanakkor ha leárazva találjátok az Yves Rocherban, akkor mindenképpen fizessetek be rá, mert jó termék, csak kell 1-2 kompromisszumot kötni vele, de nekem megéri. Ha lenne pumpás lenne, öt csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

annushka88

2016. február 12.

Még csak pár napja használom, rendszeresen járok az yves rocher-be, annyira kedvesek és segítőkészek, közösen döntöttünk emellett a termék mellett. Azt tapasztaltam, hogy az alapozóikból nincs sajnos elég széles színválaszték, ez állt a legközelebb a bőrömhöz, ami így azért nem túl szerencsés. A legvilágosabból van a sárgás-meleg árnyalat, én a másikat vettem, ami a hideg tónushoz valót, azonban ez nem rózsaszínes, hanem inkább szürke, sajnos, így alapos pirosításra van szükségem hozzá. A tégely valódi katasztrófa, kép alapján azt hittem csapott ovális alakú, de NEEEM.
Alapvetően most nagyon súlyos bőrproblémából jövök ki, a fejem helyenként hámlik, viszont könnyen aknés. Olyasmire volt szükségem, ami hidratál, szóval semmiképp nem mattító alapozó, azok soha nem jöttek be, beleül a repedezésekbe stb. Azt tanácsolták a boltban, hogy ez lesz a megfelelő, mert rengeteg tiszta hatóanyaggal rendelkezik és hidratál. Első használat alatt nagyon meglepődtem, mert valóban nehezen szétoszlatható, nagyon sűrű, a színházi alapozókra hasonlít. Ennek ellenére nem lesz maszk hatású, és nagyon egészségesnek tűnik a bőröm, nem matt, de én ezt egyáltalán nem bánom, csak a homlokomat púdereztem használat után. Nekem eső ellenére egész munkanapot újrapúderezés nélkül bírt, viszont ami nagyon fontos, hogy szem alá tilos rakni, rettenetesen beleült a "szarkalábakba" pedig így 27 évesen nincs sok, ijesztő volt. Hazaérve nagyon húzódott már a bőröm tőle, nem krémeztem alá, mert annyira krémesnek tűnt az állag, azt hittem nem szükséges. Innentől úgy használom, hogy reggeli krémezés után nem várom, hogy beszívja a bőröm, rögtön utána viszem fel az alapozót, és így nagyon nagyon egyszerű a felvitele. Pár perc, és beszívódik a krém, csökken az arc fényessége is. Szem alá korrektort viszek fel csak.
Én nem nagyon találom a megfelelő alapozót, egy volt tökéletes eddig, de annyira horror az ára, nem engedhetem meg magamnak, drogériások közül sem volt tökéletes eddig semmi, magasan ez vezet. 3000 ft volt akciósan, de hűségkártyával ez kb. mindig igénybe vehető kedvezmény, kicsit ki kell tapasztalni a használatát, de ez szerintem mindennel hasonlóan van. Ebben az árkategóriában nálam verhetetlen, de még mindig nem a legmegfelelőbb, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Asztrid

2016. január 11.

Az előző, sokáig használt és jónak tartott alapozóm egyszer csak másképp kezdett viselkedni a bőrömön. A homlokomon hámlás foltokat vettem észre, hiába hidratáltam. Valamiért iszonyúan elkezdett szárítani. Igaz kombinált bőröm van, de gondoltam a sok jó vélemény alapján kipróbálom ezt a fajtát. Nos, ma másodszor használtam, és azt kell mondjam, hogy összességében véve kellemes kis termék, Könnyen kenhető, krémes, az illata is kellemes, és legfőképp nem okoz semmiféle hámlást az arcomon, no meg nem pattogzok ki tőle és bizony ez sem utolsó szempont. Viszont a fedése semmivel sem jobb bármelyik másik alapozóménál, amit idáig használtam. Sőt a tartósságával sem vagyok teljesen elégedett. Felkentem kb. délután egy óra körül, és este nyolckor már olyan volt, mintha semmi sem lenne a bőrömön. A másik nagy problémám amit itt már az előzőekben többen is említettek, az az üvegtégely, amit a vásárlók rendelkezésére bocsájtanak. Ötletem sincs, hogy mivel fogom tudni majd kiügyeskedni belőle az alapozó krémet, ha egyszer majd eljutok a végére. Összességében véve jó kis alapozó lenne, de ha nem akciósan veszem, ár/érték arányban picit drágának találnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.