Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: tudatos, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, tápláló és hidratáló hatású alapozó

Krémes, selymes, ultra-lágy és kényelmes állag, mely nem szárítja a bőrt. Az eredmény lágy tapintású, rugalmas és hidratált arcbőr. Ideális fedés az arcszín tökéletes egységesítésére, valamint az apró kipirosodások és bőrhibák elkendőzésére, az egyenletes bőrfelszínért és a ragyogó arcbőrért.

Colorful

2015. november 29.

Nagyjából 3 hónapja használom ezt a csodát. Egyszerűen szuper, mostanában rengeteg bőrhibám van, amit önmagában nem is fed el rendesen de egy korrektor segítségével tökéletes arcbőrt tud eredményezni. Nálam rendkívül nehéz a megfelelő árnyalatot megtalálni, hiszen nagyon fehér bőröm van. Az eladó hölgy azonban nagyon segítőkész volt és hamar megtaláltuk a nekem megfelelő terméket. Nem lesz maszk hatású a végeredmény és mindehhez selymes érzetet kelt. Nálam nagy probléma szokott még lenni, hogy az alapozók kiszárítják a bőrömet annak ellenére, hogy használok alá hidratáló krémet, de ez az alapozó ilyen szempontból is tökéletes. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

tudatos

2015. november 6.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Szép, természetes fedést biztosít és ad egy enyhe ragyogást a bőrnek. Egyáltalán nem maszk hatású, problémásabb bőrűeknek lehet, hogy nem a leghatásosabb, de aki egy kis egységesítésre és ragyogásra vágyik, annak tökéletes.
Az illata elég erős, de nagyon kellemes, púderes krém illat. A legvilágosabb árnyalatok is nagyon szépek, széles a választék belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

agnes0makeupfan

2015. november 3.

Száraz a bőröm, ezért választottam, de örültem, hogy fél áron vettem, az eredeti áráért véleményem szerint nem éri meg. Jól fed, az tény, viszont rajtam nagyon hamar csillogni kezd, egész nap púdereznem kell. Nem kelt természetes hatást, rajtam vakolat, és nem is szép tiszta a felszíne, főleg a sok púderrel együtt.. Viszont kellemes érzést kelt felkenve, érzem, hogy hidratál.
Sajnos a legnagyobb gond az, hogy hallgattam az (igencsak flegma) eladó hölgyre (Örs vezér tér) , ezért jóval sötétebb árnyalatot vettem, nem passzol a bőrömhöz. A sok pozitívum miatt, lehetséges, hogy megveszem újra, egy megfelelőbb színben (persze ,csak ha féláron lesz).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

kovkitty

2015. szeptember 24.

A valaha volt legjobb alapozóim egyike! tökéletes árnyalatot sikerült találnom, nem folyik nem csíkos, rendkívül száraz az arcom, ez szuperül hidratál, az illata is nagyon finom, többen meg is jegyezték , hogy milyen arckrémem van :) Tégelyben van, aki nem szeret belenyúlkálni annak nem ajánlom, én ecsettel vagy szivaccsal viszem fel, a kupakba teszek picit.

4-5 hónapig volt elég, napi szinten használom :) 5 csillag újra megveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

4-5 hónapig volt elég, napi szinten használom :) 5 csillag újra megveszem

vzorka

2015. július 19.

Nagyon örültem, amikor rátaláltam erre az alapozóra, mert sokáig kerestem, ami jó a bőrömnek és színben is passzol. Elég erőteljes az illata, de kellemes. Jó a fedése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

vichikee

2015. május 27.

Nagyon szerettem, amíg volt, bár egy kicsit sötét volt de nem vészesen. Az illatáért pluszpont. Könnyű felvinni, tartós és jól fed

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

rago.reni.diana

2015. április 4.

Nemrég szereztem be a márkaboltban, viszont ez a termék valami eszméletlenül jó. Rengeteg alapozóm volt már - jobbak, rosszabbak- de erre a termékre nem tudnék rosszat mondani. Egy nagyon kicsit mintha agyagos beütése lenne, amikor felviszem az arcomra, éppen ezért az ujjaimmal is tökéletesen fel lehet vinni. A végeredmény pedig nagyon természetes. Az árnyalatokkal is meg vagyok elégedve, hiszen sem a nyakamtól, sem pedig az arcomtól nem üt el. Szinte lehetetlen foltosan felvinni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Barbi-Lou

2015. március 27.

Szaraz borom van, ezert ugy gondoltam,hogy kiprobalom ezt a kremes alapozot.
Nagyon meg vagyok elegedve! Szepen fed, talaltam megfelelo arnyalatot, jol hidratal es csodalatos illata van. A csomagolasa igenyes, de nem praktikus. Pontot viszont meg igy sem tudok levonni tole, annyira szeretem azt,ami benne van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Szaraz borom van, ezert ugy gondoltam,hogy kiprobalom ezt a kremes alapozot.

e13

2015. január 16.

Igaz, hogy száraz bőrre ajánlott, de most télen az én zsírosodásra hajlamos/kombinált bőrömre tökéletes. Szerintem szépen fed, könnyen eldolgozható, nekem a tégelyes megoldással sincs bajom, tiszta alapozó ecsettel nyúlok bele és a kézfejemről viszem fel az arcomra az alapozót, de egyébként ha jól tudom hobbi boltokban lehet spatulákat is kapni, amivel talán egyszerűbb a kiszedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

zoknimajmocska

2015. január 1.

Az eladó ajánlotta, mert télen nagyon kiszárad a bőröm. Eddig a Youthful Glow alapozójukat használtam, de az most nem elég hatékony. Ennek a fedése kb az előzővel megegyező, de tényleg jobban el tudom dolgozni szegény száraz bőrömön. Nem tapasztaltam, hogy hamar elillant volna, örülök, hogy több színben kapható, s így az én extrafehér bőrömre is. Tényleg fura a tégelye, legalább egy adagolókanalat adhattak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.