Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: tudatos, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, tápláló és hidratáló hatású alapozó

Krémes, selymes, ultra-lágy és kényelmes állag, mely nem szárítja a bőrt. Az eredmény lágy tapintású, rugalmas és hidratált arcbőr. Ideális fedés az arcszín tökéletes egységesítésére, valamint az apró kipirosodások és bőrhibák elkendőzésére, az egyenletes bőrfelszínért és a ragyogó arcbőrért.

Ildie

2014. december 27.

Ez száraz, normál bőrre való, én zsíros bőrre télen használtam, nyárra biztosan nem lett volna jó. Jól hidratál, szép lesz tőle a bőr, szépen fed, nem lesznekk tőle pattanások, teszi a dolgát. A bajom a kiszerelésével van. Hogy szedem ki? Macerás, jó persze kiskanállal, de reggel kómásan, meg a szaladásban..., szóvalnem praktikus, ilyen tégelyes alapozom nem lesz soha többet, más márkától sem. Nekem a lapos ecsettel, amit ott vettem az YRben simán működött a dolog. A púdert szerette magán, a pirosító sem kopott le róla. Nyárra nem ajánlom, csak száraz bőrüeknek, és olyannak sem aki meleg helyen dolgozik, egyszerűen leizzad. (meleg: 35 fok párával), a csomagolás miatt a 4 csillag, ami benne van az 5 lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

jituszka

2014. december 10.

Hidratáló hatással rendelkezik, ami az én arcbőrömnek nagyon fontos. Nem kukacosodik, az állaga megfelelő, könnyen fel tudom vinni az ujjaimmal. Az általam eddig próbált alapozók közül ennek van olyan árnyalata, ami a legközelebb áll az arcszínemhez. Kicsit lehetne tartósabb, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Kay

2014. július 7.

Száraz bőrre való alapozót kerestem, és bár még semmim nem volt soha a márkától, hazahoztam magammal, mert a világos bőrömhöz - amire minden vagy túl sötét, vagy túl sárga - a Rose 100 elég szépen passzol. (Érdekesség, hogy másik alapozójukból meg a beige 100 lett volna jó, úgyhogy talán érdemes ezt élőben kiválasztani.) Párszor már kipróbáltam, szépen megtisztított, hidratált, jó állapotú bőrre, valamint egész napos vakolattól épp csak megszabadított, kiszáradt, katasztrofális állapotok uralta arcomra is.

- Állaga: nekem tökéletes, nagyon krémes, kevés kell belőle, legjobban kézzel tudom eloszlatni (lapos alapozóecsettel is próbáltam, na az vicces volt) - el tudom képzelni, hogy aki leheletvékony folyékony alapozókhoz van szokva, annak ez sok, főleg most nyárra, de engem speciel nem zavar, nem érzem soknak. Apró probléma, hogy hajlamos megülni az apró ráncokban, különösen a szem alatt, erre figyelni kell, vagy oda nem tenni, csak korrektort.

- Fedése: meglepően jó, és építhető! Még a vörös pattanásaimmal és foltjaimmal is egész jól megküzd, ereket, szeplőket halványítja, meg vagyok lepve! Nagyon szép, egységes bőrképet ad miután kellőképp felszívódott (kicsit olyan, mintha le is lennék púderezve, anélkül, hogy száraz volna), és nem igazán igénylek korrektort sem, pedig van mit takargatnom. Az én arcomon egész mattos a végeredmény, de az ilyen átfényesedős dolgokhoz nem értek, meg a bőröm eleve fakó és száraz, úgyhogy ezt csak csendben jegyzem meg...

- Hidratálás: tényleg hidratál, nem hazudott, egyáltalán nem emeli ki a száraz részeket a bőrömön, ezt eddig talán csak a Missha BB krémem tudta így. Le a kalappal, ezzel és a fedéssel belopta magát a szívembe. És nem irritálja a bőrömet semmilyen formában, nem pattogok ki.

- Tartósság: erről nem igazán tudok nyilatkozni, nekem tartósnak tűnik, és persze még mindig ott van a púderrel fixálás lehetősége (én úgy szoktam, hogy hidratálóval bekenem az arcom, arra áttetsző púder, és rá az alapozó - sokkal egységesebb lesz a bőr felszíne, az alapozó pedig fényévekkel tartósabb, bár ezzel még ezt nem próbáltam)

Negatívumként a tégelyt szoktátok emlegetni, engem ez nem zavar, mert 40ml egy ilyen sűrű alapozóból elég sokáig tart, és nem most lesz, hogy elérek a végéig, plusz hajlandó vagyok megküzdeni vele, mert egyelőre nagyon elégedett vagyok a termékkel. A másik az illata - hát, nem tudom beazonosítani, mi ez, először nem is tetszett, de már megszoktam és felvitel után nem is lehet érezni. Ami én sajnálok, hogy nincs benne fényvédő. Ötezer forint eredetileg, tegnap vettem és már fizettem volna mikor kiderült, hogy most vannak nagy kedvezmények Yves Rocheréknél, kaptam is rögtön egy kupont és így csak háromezer volt, amiért meg aztán abszolút megérte, de teljes áron akartam elhozni és úgy is elégedett lennék. A fedése, finise, textúrája, hidratáló hatása nálam mindent visz, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

barbiiee11

2014. március 14.

Kaptam egyet ajádékba, de sosem használtam sajnos, mivel kicsit sötét lett nekem az árnyalat, azóta is a szekrényen porosodik szegény, de egy próba után én azt mondanám, hogy a textúrája nagyon jó, könnyű felvinni, szépen fed, nem sárgás, és nagyon nagyon jó illata van! Nekem egy bajom van vele, az pedig az üveg, bár én nem jutottam el odáig, de ránézésre elég macerás lehet kiszedni az aljáról a krémet, ha már fogyóban van... De amugy ránézésre szép az üveg design! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

szilvamagw

2013. december 7.

Ilyenkor télen egy igazi szörny az arcbőröm: hihetetlenül kiszárad, húzódik, hámlik, tehát lényegében mindent csinál, amit nem kéne - így úgy döntöttem, hogy erre az időszakra veszek egy másik alapozót. Eddig az Y.R. Flawless Finish Fluid-ját használtam, imádom is, csak most nagyobb hidratálásra volt szükségem. Árnyalatban ugyanazt vettem meg, és talán tényleg egy az egyben ugyanaz a színe a 2 alapozónak (beige 100 ).
Ez az alapozó krémesebb és tömörebb, illatosabb (nagyon kellemes illata van), és erősebb fedéssel rendelkezik, mint a Flawless F.F. Ecsettel és kézzel is nagyon szépen fel lehet vinni (a Flawless nekem csak kézzel felvíve nyújtott tökéletes eredményt).
Ez alá biztosan nem kell hidratáló (kipróbáltam, úgy már zsíros hatása van), én felvitel előtt fél órával áttörlöm az arcom YR Micelláris vízével (
Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló), majd egy nagy, dús lekerekített fejű alapozóecsettel felviszem. Előtte úgy nézek ki, mint egy zombi (szürke, élettelen, fakó arc), felvitel után egészséges, ragyogó arcbőrt kapok. A hatása teljesen természetes, többen megjegyezték, hogy gyönyörű a bőröm ( jahj, a kis naivak.. ;) ), arra vigyázni kell, hogy túl-túl-túl sokat ne vigyünk fel, kicsit maszkos hatást kelthet 64 réteg esetén, de egyébként lehet építeni a fedését.
Ezt az alapozót tényleg csak fakó és száraz bőrűeknek ajánlanám, mert lehet, hogy egy normál-kombinált-zsíros bőrű lányon már soknak mutatna. Persze, ott van az a lehet! Próbáljátok ki az egyik üzletben, ha érdeklődtök iránta, mert amúgy szuper alapozó! :)
Az üvegét jelenleg még szeretem (még viszonylag sok van benne:D), a vége felé biztosan átkozódom néhányszor.. Jelenleg a kis fedő-kupakocskáját (a letekerhető kék fedőt és az üveg tartalmát még elválasztja egy kis biztonsági kupak-arra gondolok) kihasználva jutok a "krémhez" - a rá került termék egy kis részét egy külön erre kinevezett spatulával felveszem és vagy az pöttyökben eloszlatom arcomon, vagy felviszem a kézfejemre, és abba mártom az ecsetem.

Összességében: imádom, szeretem, Yves Rocher a kedvencem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Összességében: imádom, szeretem, Yves Rocher a kedvencem <3

berniz

2013. január 31.

Én ősztől tavaszig használom, bár tél közepére nagyon kifehéredik a bőröm, és most más fajtát vettem, de eddig ez a legjobb alapozóm. Jól fed, jól hidratál, jó az illata, az állaga is. Én is kézzel viszem fel (mondjuk minden alapozót), mert nem szeretem ha vastagon van az arcomon, plusz a szivacs meg az ecset egy csomót "magába szív", és nem tudom olyan szépen eldolgozni. Amikor melegebb az idő valóban sok, de arra van más termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Yndre

2012. december 7.

Szerintem is inkább hideg időben javasolt a használata mert nagyon sűrű, olyan mint egy erős hidratálókrém. Éppen ezért a legjobb kézzel felvinni nem ecsettel vagy szivaccsal. Inkább száraz vagy akár értett, vízhiányos bőrön működik jól, bár nekem kombinált bőröm van és nem zsírosított, de a nap végére kissé becsillogott az arcom tőle. A fedése is teljesen jó, tartósságra átlagos. Én csak mintát kaptam belőle, úgyhogy nem tudom mennyire higiénikus állandóan belenyúlkálni a tégelybe. Maga az alapozó nekem tetszik, bár nem valószínű, hogy teljes kiszerelésben megveszem. Az adagolással vigyázni kell, mert ha túl sokat teszünk fel esetleg akkor fullasztó lehet. Ez az alapozó szerintem teljes mértékben bőrtípus függvénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

klaresz

2012. október 6.

szeretem az yr alapozókat. az itt felsorolt hátrányok szerintem ennél az alapozónál valójában elõnyök, mert ez egy tipikusan télre való alapozó: isteni illat, durván jó hidratálás, remek fedés ha kell, ha nem, kevesebbet kell feltenni, csak egy leheletnyit. nyárra vannak külön szuperkönnyed alapozók az yr-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

lafillevoisine

2012. július 3.

Egyenesen imádom! Végre találtam, egy, a falfehér bőröm színéhez illő alapozót. Nagyon finom illata van és nem irritál. Én általában teszek pár "pöttyöt" az arcomra és ecsettel viszem fel.
Sajnos azonban a meleget és az izzadást nem bírja. Az üvege sem éppen a legmegfelelőbb (ötletem sincs mi lesz ha az üveg aljára érek, hogy fogom onnan kivarázsolni az alapozót).
De ezek ellenére, őszre/télre tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

De ezek ellenére, őszre/télre tökéletes! :)

nikk22

2012. május 9.

Már rengeteg alapozót kipróbáltam, de ez vált be a legjobban. Nagyon krémes, jó a fedése, jó az illata. Ha felkenem, egyáltalán nem látszik az arcomon az alapozó, pedig jól fed. Nekem nem fényesedik ki napközben az arcom tőle. Több, mint egy éve használom (már a második tégellyel).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.