Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: tudatos, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, tápláló és hidratáló hatású alapozó

Krémes, selymes, ultra-lágy és kényelmes állag, mely nem szárítja a bőrt. Az eredmény lágy tapintású, rugalmas és hidratált arcbőr. Ideális fedés az arcszín tökéletes egységesítésére, valamint az apró kipirosodások és bőrhibák elkendőzésére, az egyenletes bőrfelszínért és a ragyogó arcbőrért.

Detti

2012. február 7.

Ebben én is csalódtam, pedig jó sok van benne... Nekem a felvitellel még nincs is problémám, de néhány óra múlva bezsírosodik a bőröm, és simán le tudom egy papírzsebkendővel itatni az egészet. Tehát abszolút nem tartós. Én az ujjammal szoktam felvinni a bőrömre, mintha arckrém lenne, el sem tudom képzelni, ha szivaccsal tenném ezt, ahogy igazából kéne, hogy szedném ki az üvegből az alapozót. Nem túl felhasználóbarát az üveg alakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

babascene

2011. október 1.

Hát ilyen hülye alapozóval még nem találkoztam soha.. Én személy szerint könnyen feltudom vinni, és jól fed, viszont tényleg nagyon durván érezni hogy rajtad van..Tartósnak sem tartós mert ha hozzá érsz olyan lesz a kezed vagy a ruhád stb... Az egyetlen plusz pont hogy 50ml van benne. Szerintem nagyon száraz bőrűeknek megfelelő hidratálással és fixálással szép lehet....Talán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Judiit

2011. április 30.

Az Yves Rocher üzletben próbálgattam, végre megörültem, hogy az én világos bőrömre is találtam megfelelő színt. Az eladók szerint jó a fedése és az én bőrpirosságomat is megfelelően kezeli. Megvettem, de teljes pénzkidobás. Olyan sűrű és nehezen eldolgozható, hogy egyszerűen nem tudom kezelni. Lehet én vagyok a béna, de próbáltam kézzel, ecsettel, szivaccsal..... nem megy. Az illata nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. április 30.

DittyCat

2011. április 17.

Nekem nagyon jó az állaga, nagyon szépen fed, és az illata a legjobb, amit valaha éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 17.

afonya

2011. március 23.

Nagyon nehéz, zsíros, tömör alapozó, ami fogalmam sincs milyen fajta bőrtípusnak lehet megfelelő. A nevétől ellentétben ez az alapozó egyáltalán nem biztosít komfort érzetet. Nagyon zsíros, krémes, nehéz...és fullasztó. Nagyon erős a szaga is. Szándékosan nem illatot írtam, mert egyszerüen olcsó kenőcs szaga van, pedig nem is volt olcsó, de nagyot csalódtam benne :( pénzkidobás volt :( úgy nézek ki, ha felkenem, mint egy vénasszony...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.