Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

judit.petes

2013. május 28.

Isteni, igazi mangó illatú tusfürdő,a szokásos YR-minőségben, a nagy kiszerelés eszméletlen sokáig elég. Én nem érzem annyira krémesnek, de ez már egyéni gond :) Felvehetnék az állandó kínálatba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Marcipán

2012. augusztus 16.

Olyan szaga van szerintem, mint a hajfestékeknek, boáá... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Olyan szaga van szerintem, mint a hajfestékeknek, boáá... :(

anita

2012. július 28.

Az illata és a színe olyan, mint a Starbucks mango smoothienak, nagyon jó :D kár, hogy ez is limitált, mint tavaly a kajszibarackos. Minőségre, hozza a szokásost, de kár volt erőltetni mellé a kókusz-ananász verziót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Szütyő Beauty blog

2012. július 26.

Hozza a szokásos minőséget! Én nem vettem észre, hogy szárazabb lenne a bőröm. Az illata Nekem most egy kicsit gejl, számomra nem olyan természetes az illata, kicsit olyan cukorkás... nem venném meg újra, de csak emiatt, ha bejön az illata akkor vedd meg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

médea

2012. július 24.

Kipróbálatm, és nagyon jó friss az illata, kellemes krémes habja van. Csak utána viszketett a bőröm, mindig a felkarom szokott, de ez hamar elmúlt miután bekentem testápolóval. Nagyobb felületen viszketett mint pl. a Balea tusfürőjétől. Emiatt vonok le egy csillagot.
Érdekes, tegnap mikor másodszor használtam a tusfürdőt egyáltalán nem viszketett a bőröm tőle. Nem tudom, hogy akkor mitől volt a viszketés. Kevesebbet használtam és lehet, hogy ezért maradt el a kellemetlen tünet. Mivel csak ennyi problémám volt vele, átjavítom az értékelést 5 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

Zuzzmarcsa

2012. július 21.

Jó tusfürdő, kellemes mangó - maracuja illattal! Ténylegesen tisztának érzem magam tőle fürdés után, és nem feszül utána a bőröm!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid