Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra. Zabtejjel és édes mandulaolajjal táplálja haját, anélkül hogy elnehezítné: könnyebb kifésülni, haja simább és lágyabb, a szépségtől ragyogó lesz.

pipacsvirág

2014. március 4.

Samponjával használva nem jó. Első mosáskor puha és fényes lesz a hajam, de nem tud tőle begöndörödni (természetes göndör). Második, harmadik, többedik alkalmakkor pedig ha együtt használom őket, durva lesz a hajam, száraz tapintású, olyan mintha lerakódna rá.
Más samponnal használva viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Más samponnal használva viszont nagyon jó.

Makkancs

2014. február 13.

Nos nekem semennyire sem tetszett. Jó vélemények, és a szép összetevők miatt vettem meg, de nekem nagyon kevés volt hatásra és mennyiségre egyaránt. Valószínű, hogy a sok pozitív vélemény még a régi változatáról szól, én meg már az újat fogtam ki. Vastagszálú hullámos hajam van, főleg a végek hajlamosak száradni. A hajam nem lett kevésbé száraz, alig bírtam kifésülni. Egy kezelhetetlen, kemény sörény volt a végeredmény. Egy másik balzsamba kevertem bele ezt a "csodakrémet", hogy valahogy azért elfogyjon. Az illatát sem szerettem... elég nagymamis. (A shea vajas változat viszont szuper.) Vastagszálú, száraz hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Ljudmilla

2014. február 4.

Vékonyszálú, gyenge hajam van, de ez a balzsam csodát tesz vele :) Nagyon puha lesz utána a hajam, csak egy kis málnaecet rá, hogy az illata is meglegyen :) Egyébként engem nem zavar ez a gyógynövény illat, legalább nincs telepumpálva mesterséges illatanyagokkal...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Vicuss

2014. január 24.

A fura illatát leszámítva - olyan tipikus zöld-gyógy-növény szaga van - nekem nagyon tetszik. A hajam szép puha és könnyen kezelhető lesz utána, a száraz hajvégeket is szépen ápolja. Én ajánlom, nekem nagyon bejött;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

lumiukko

2014. január 18.

Nekem a többséggel ellentétben bevált. Szeretem az illatát, és ahhoz képest, hogy milyen pici a tubus, nem fogy gyorsan, mert kevesebb is elég belőle nekem, mint más balzsamokból. Nagyon puha és selymes tőle a hajam, sokáig érződik rajta az illata, és nem is zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

acskrisz

2013. december 4.

Nagyon finom az illata, de sajnos amennyire jó volt régebben, annyira nem tetszett most a hajamnak (sem a fejbőrömnek). Pedig régebben használtam már ezt a balzsamot, most ajándékba kaptam meg újra (samponjával együtt), de alig vártam, hogy elfogyjon:( Sajnos nekem nem hozta azt a selymesítést, amit szeretek egy balzsamtól. Inkább elnehezítette a hajam és már szárításkor olyan érzésem volt, hogy újramosnám a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

PaperMama

2013. szeptember 12.

A regeneráló samponnal használom együtt (mikor vettem nem volt az üzletben regeneráló balzsam ezért ezt vettem), úgyhogy csak együttesen tudok róluk nyilatkozni, külön-külön nem próbáltam és nem is fogom. Nagyon szeretem őket, jól bevált ez a kombináció! A hajam még semmitől nem volt ennyire selymes és puha és könnyed, de a legfontosabb: hidratált! beleértve a hajvégeket, amik nekem mindig szárazak szoktak maradni ha nem használok hajvégápoló olajat, de ennél a kombónál a hajam ellenne olaj nélkül is!:) Emellett nem zsírosodik jobban a hajam, mint egyébként. Nagyon szeretem az illatukat, különösen a zabtejes balzsamnak. És még szilikonmentesek is :) Hihetetlen, hogy ilyen jó termékeket kapunk ilyen jó áron. Azt hiszem ki fogom próbálni az Yves Rocher többi hajápoló termékét is mert engem ezzel a duóval most nagyon levettek a lábamról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

sephora

2013. augusztus 19.

A samponjával együtt használom. A hajtövem zsírosodásra hajlamos, a végek szárazak. Váll alá érő hajam van, elég sokat kell belőle használni, mert beissza a hajam. Nekem kb. 4 hajmosásra volt elegendő. Emiatt drágállom, biztos nem fogom újra venni. A "hűha" érzés elmaradt, volt ennél jobb balzsamom is. Erős közepesre értékelem, viszont szilikonmentes balzsam kategóriában eddig ez volt a legjobb, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

KisKormos

2013. július 11.

Nagy kedvenc!!! Az illata egyszerűen isteni és széppé teszi a festés okozta szárazságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

amatar

2013. április 14.

Nem rossz ez, egész puha lett a hajam és finom, nem zavaró az illata. Használat után érezni, hogy a hajamon van, ami vizesen elég kellemetlen érzés, viszont szárazon már nem ragad. Volt már sokkal jobb balzsamom is, kellemes darab, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.