Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra. Zabtejjel és édes mandulaolajjal táplálja haját, anélkül hogy elnehezítné: könnyebb kifésülni, haja simább és lágyabb, a szépségtől ragyogó lesz.

csokilany

2013. április 4.

Hát, hogy egész őszinte legyek, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban... Egyszer próbáltam ki, és nem fogom többet.
Egyrészt: a hajmosás után közvetlenül nagyon utáltam, mert zsírosnak és ragacsosnak éreztem tőle a hajamat, olyannak, mint amikor véletlenül túl sok hajhabot teszek rá, és összeragad és még fésülni is alig lehet. Gondoltam rá, hogy azonnal megmosom újra, de aztán nem volt rá időm. Aztán rájöttem, hogy van egy jó tulajdonsága is, hogy tényleg olyan, mintha hajhab is lenne egyben, mert bár érzetre nem volt sem finom sem puha a hajam tőle (hidratált meg pláne nem), de olyan szépen beállt formára - és maradt úgy 3 napig - ahogyan hajformázó termékekkel sosem sikerül :D
Ezen kívül semmi jót nem tudok róla elmondani, nekem még az illata sem tetszett. Ennyi pénzt meg végképp nem ér meg. Nem is tudom, milyen hajra ajánlanám, zsírosra biztos nem, az enyém száraz, és hát erre sem...

Update: mégis kénytelen voltam többször is használni, úgy hozta az élet :D
És gondoltam, ha már van, kísérletezek vele, mégpedig hogy egészen keveset tettem a hajamra... és már nem is ragadt (annyira), fényesebb is lett tőle... Hát nem mondom, hogy újra fogom venni, de ami van, azt már elhasználom, utazáshoz jól jön, hogy balzsam és hajformázó egyben, egész szép tartást ad ilyen minimum mennyiségben, szóval kap még 2*-ot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Update: mégis kénytelen voltam többször is használni, úgy hozta az élet :D

rekag

2013. április 2.

Isteni illata van, tényleg könnyebb kifésülni vele a hajam, viszont abszolút nem teszi lággyá, sőt. Elhasználom ami van és kipróbàlok valami mást. A hajvégápolóhoz most kaptam ajándékva egy pakolást, ma letesztelem.

Update: hát a pakolás egyszerűen csodás!!! Puha, lágy, fényes a hajam tőle. 5-10 percig kell fent hagyni, én a hosszú hajamra kb. egy diónyit kentem, kihagyva a fejbőrt és a hajtövet. Vizesen, pakolásostól becsavartam egy törölközőbe és vártam a csodát, ami nem maradt el. :-)

Update2: Ha nem Yves Rocher samponnal használom, akkor puha, fényes és kevésbé száraz tőle a hajam, úgyhogy a sampon okozta a gondot, nem a balzsam. :) azóta már beszereztem még egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

bendee91

2013. március 25.

Megvettem a termeket ugy, hogy a hatuljan levo leiras alapjan. Ez tunt a legidealisabb ak a tobbi balzsam kozul. Aztan haza erve meglestem a velemenyeket itt es elszornyulkodtem, hogy na...frankon belenyultam vmi rossz termekbe. Munka elotti este megmostam hajam es remeltem hogy valalhato lesz. Ugyan is akkor probaltam ki elosszor.
Hat nem is ertem a hozzaszolasokat. En nagyon imadom. Rengeteg hajam van meg hosszu is es alig kell belole. En csak a haj hosszara tettem. Alaposan kioblitettem es olyan fenyes, puha a hajam. Konnyen fesulheto es egyszeruen nagyon tetszik az eredmeny.
Ha hosszu tavon is hozza ezt a teljesitmenyt biztos ujraveszem.:)
Ha valtozna vele kapcsolatban bmi is akkor majd frissitek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Ha hosszu tavon is hozza ezt a teljesitmenyt biztos ujraveszem.:)
Ha valtozna vele kapcsolatban bmi is akkor majd frissitek..

zengőalicia

2013. március 22.

Szeretem ezt a balzsamot a samponjával együtt, bár nem szükséges a használata minden hajmosás után, mivel a samponja szerencsére nem gubancol. Csak akkor teszem fel, mikor egy kis extra kényeztetést szánok a hajamnak, de olyankor állandóan fogdosom utána, olyan jó a tapintása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

ramnaat

2013. március 22.

Számomra ez A balzsam. Az egyetlen, amitől nem lesz pihepuha, lapos babahajam, sőt, épp ellenkezőleg: dúsabb, tömöttebb. Valószínű ez a ragacsosság, amit írtatok nálam pont hatásos. (Na ja, a vékonyszálú hajamra jöhet bármi volumennövelő.) Zsírosabb nem lesz, nem szárít. Az illata eleinte bizarrnak tűnt, de nagyon megszerettem. Elnyom különben bármilyen samponillatot. Már az (n+1). tubussal használom.
A samponja nem annyira tuti, a kettő együtt nekem se nagyon jött be, nem is vettem több sampont.
Nekem hibátlan, 5*...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Nekem hibátlan, 5*...

indingo

2013. február 14.

Önmagában zavaró illata van és zsíros tapintású a haj. Én egyéb ápoló (jó illatú) balzsam+ricinus olaj+ezt szoktam a hajamra rakni 15-20 percre. Illata ekkor nem érződik, a hajam könnyen kifésülhető és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

brfoo

2013. február 2.

Teljesen egyetértek csokilány véleményével! Tegnap próbáltam ki először a samponjával együtt (ajándékba kaptam) és nem is fogom többet használni. Miután kiszálltam a zuhany alól egyszerűen olyan volt a tapintása mintha nem is mostam volna le. Mindegy, mondom biztos nem voltam elég alapos, zsupsz vissza, újra lemostam. Eredmény ugyanaz. Nagyon lassan, tapadósra szárdat tőle a hajam, kellemetlen, sprőd tapintása lett, mintha hat kiló hajhabot tettem volna a fejemre és még egy tojást is rázúztam volna. Hidratálás, táplálás semmi... De már nem volt erőm megmosni este még egyszer. Reggelre mintha búra alatt szárítottam volna be. Úgyhogy hajhab helyett tökéletes, inkább arra használja aki akarja. Iszonyat jó érzés volt a reggeli hajmosás és a régi kondicionálóm használata után visszakapni a hajamat :D Ez volt "természetes" vagy sem, a legrosszabb cucc amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

voros_rozsa

2013. január 24.

Nekem nagyon puhává és könnyen kezelhetővé tette a hajam mikor használtam - viszont erre nem volt szükségem mert sokat egyenesített is rajta és vékönyította.. (alapból hullámos a hajam) így nem vettem újra. De jó az illata.
Akinek száraz & vastag szállú & töredezett a haja, tudom ajánlani!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Akinek száraz & vastag szállú & töredezett a haja, tudom ajánlani!!:)

Halfway

2012. november 18.

A samponjával használom száraz, göndör hajra. Nem hidratál valami jól.. Az Alverde és Alterra balzsamtól puhább volt a hajam, ez viszont jobban "összetartja", ami göndör haj esetén nem utolsó szempont :)
Nem tökéletes, de lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Nem tökéletes, de lehet, hogy újraveszem.

csipkeorsika

2012. október 29.

Azért vettem meg ezt a balzsamot, mert ugyanezt a sampont használom, és az nagyon jó a hajamra, kíváncsiságból kerestem rá, nektek hogyan vált be. Meglepődtem ennyi negatív véleményen, lehet hogy az én hajamra tervezték, ami nagyon vékony szálú, de nekem bizony nagyon jól teszi a dolgát, még ez a szerencséje :) és az illata és az állaga!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.