Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra. Zabtejjel és édes mandulaolajjal táplálja haját, anélkül hogy elnehezítné: könnyebb kifésülni, haja simább és lágyabb, a szépségtől ragyogó lesz.

Sissy26

2012. október 22.

Imádom az Yves Rocher termékeit, de ez sajnos nagyon nem jött be, teljesen kiszárította a hajamat, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

antikulusz

2012. október 19.

több terméket is vettem már az yves rocherben, de ez bőven a minimális színvonal alatt maradt... nem tudtam a hajamból kimosni, pedig sokáig próbálkoztam, az állaga borzasztó, másnap újra hajat kellett mosnom. soha nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

klaresz

2012. október 8.

bár elõbb láttam volna a véleményeket itt.... nem tudtam ellenállni az illatának... de nem jó. tényleg zsírosít. legalább 2in1 akcióban vettem, hajfénysamponnal, ami viszont iszonyú jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Eszter0209

2012. augusztus 14.

A samponjával együtt használom. Nekem se jött be. Addig oké, hogy jó az állaga és az illata, de a hajammal semmit se csinál. Nagyon kell vigyáznom, hogy még véletlenül se kerüljön belőle a fejbőröm közelébe, mert akkor teljesen bezsírosítja, de a hajvégeket meg szárítja. Nem beszélve arról, hogy hajmosás után kifésülni a hajamat egyszerűen lehetetlen. Ha már egyszer megvettem, elhasználom...csak fogyjon már el. :) Na de egyefene, kap 2 csillagot az összetevői miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Gabriella92

2012. augusztus 2.

Na hát ez meg a másik katasztrófa! A "Yves Rocher Volumizing Shampoo"-val használtam, egyik rosszabb mint a másik! Kidobott pénz! A sampon a hajtövemet szárította és ragasztotta össze, ez meg a hajam többi részét. Pedig egy balzsamnak pont hogy kondicionálnia kéne, nem igaz? Csak is azért kap 2 csillagot, mert isteni finom az illata (nagyon sajnálom is, hogy a kukában kell landolnia), és az állaga is jó krémes. De amúgy semmit sem ér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Zitu

2012. július 30.

Nem tetszett, a sima olcsóbb balzsamok többet érnek mint ez a termék. És vékony szálú hajra kifésüléshez más termék is kellett, hogy kitudjam bontani a hajam! =//

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

pofi89

2012. július 28.

Az illata kellemes, a hajammal semmi jót nem tett, sot szárította. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Az illata kellemes, a hajammal semmi jót nem tett, sot szárította. :(

vercso1

2012. június 22.

Sajnos az illatán kívül semmi más pozitívumot nem tudok írni. Nekem is ragacsos maradt a hajam utána, olyan volt frissen mosva, mintha zsíros lenne. Nővéremnek száraz haja van, de ő is ugyanezeket észlelte, sajnos még azt sem tudom mondani, hogy olyan hajtípusra beválna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

annajudit

2012. április 28.

isteni "krémes" illata van, ami pár napig érezhető a hajamon. finom puha lesz tőle a hajam. "tömöttebb" állagú, mint a többi balzsam, amit eddig próbáltam. nagyon lassan fogy, kevés kell belőle. már többször is vettem belőle, Yves Rocher barna hajra való samponnal használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

ansu

2012. március 23.

Kitűnő termék, nagyon kellemes az illata. Kb. fél éve használom és nekem szebb és fényesebb lett a hajam. És tényleg sokkal könnyebben tudom kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.