Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít ellazulni egy fáradt nap után.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800 Ft , Eladó: Nanna21
Állapot: új, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel az M3 vonalán Népliget és Kálvin tér között vagy a Boráros téren
Ár: 1390 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
ShimmeringGold

2017. november 12.

Imádom az Yves Rocher testápolóit. Eddig a vanilliás változat volt meg belőle, most e mellett döntöttem és nem bántam meg. Jól hidratál, kellemes az illata és hamar beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

hrvthvivi

2017. november 8.

Hát a testápolók használatára általában már mindig nagyon lusta vagyok, viszont ez abszolút megváltozatatta ezt.Ha az illat megszagolása előtt hallottam volna ezt az illatkombinációt azt gondoltam volna na ez tutira nem fog tetszeni pedig IMÁDOM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

mdalma46

2017. október 30.

Én a levendulát egyáltalán nem érzem rajta. Igazi átlagos testápoló, közepes hidratálással

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

req

2017. július 8.

Nagyon jól hidratál, kellemes az illata, nem tolakodó.Nálam egyetlen negatívum, hogy utána ragacsos érzet marad a bőrömön, 10-15 percig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

lovemyplants

2017. június 2.

Nagyon jó illata van, az állaga a is tökéletes.Nem zsíros,gyorsan beszívódik. Hidratálás szempontjából négyes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

tátombák

2017. április 27.

Szeretem a jó illatú testápolókat, de ez nem az. A városban pár hónapja még nem volt YR, ezért tesómat kértem, hogy ha megy BP-re hozzon valami testápolót, vakon bíztam a márkában.
Ez büdös! Olyan igazi gyomorbamászó illata van. Nem sokszor kentem magamra, csak áll a polcon, és a családból senki sem vetemedik rá, hogy használja, úgyhogy kérdéses a sorsa. Az elődjét, a sima szedreset nagyon kipróbáltam volna, szerintem hiba volt belekeverni a levendulát.
A 2 csillagot csak azért kapja, mert még a nap végén is éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

A 2 csillagot csak azért kapja, mert még a nap végén is éreztem a bőrömön.

Nuugat

2017. április 16.

Nagyon fura, mert egyszer a levendulát érzem, máskor meg a szedret. Alapból nem szeretem a levendulát, de ez még simán elfér. Ajándékba kaptam, sok testápolót használok egyszerre, de nem hiányolom majd ha elfogyott. Átlagos, hígabb testápoló, az amatőr kézmasszázshoz itthonra tökèletes, könnyű eloszlatni és gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

babyface

2017. április 6.

nagyon tetszik, hogy a levendulát gourmand gyümölcsös jegyekkel vegyítették az összhatás izgalmas, szuper, egyszerre lazít, de mégis feldob, a gyümölcsössége. :) érdekes a kapcsolatom vele, mert az otthoni kis 200ml-es kiszereléstől semmi bajom nem volt, anyukám 400-val bekentem magam és reggelre magam sem hittem a szememnek de foltokban hámlott a bőröm. :O amúgy nagyon könnyed kis krémről van szó nyárra szerintem ideálisabb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

annncsi

2017. március 20.

Egyszerűen fantasztikus. Nincs erős illata, mégis különleges. Nem zsíros, mégis jól hidratálja a bőrömet. Nálam ez a termék a nyerő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zöldike'91

2017. február 24.

a tusfürdőjével együtt használom, nagyon szeretem őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

a tusfürdőjével együtt használom, nagyon szeretem őket :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.