Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít ellazulni egy fáradt nap után.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800 Ft , Eladó: Nanna21
Állapot: új, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel az M3 vonalán Népliget és Kálvin tér között vagy a Boráros téren
Ár: 1390 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
niki123

2017. február 16.

Aki csak azért venné meg, mert szereti a levendula illatát, az ne vegye meg! Nincs levendula illata. Kimondottan feketeszeder illata van, amit én személy szerint nem szeretek. De maga a termék jól hidratál, mióta ezt használom nem szárad ki a bőröm egyáltalán. Amit még szeretek benne, hogy gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, úgy mint a legtöbb testápoló. Biztos kipróbálom majd más illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Timitami

2017. február 10.

Csodálatos illatú és nagyon finommá, simává, kellemes tapitású vált tőle a bőröm. Az illat nagyon tartós, ha reggel bekenem vele magam, este még érezni. Mi több, a ruhám is átveszi az illatát :-) Árban is oké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

CupcakeQueen

2017. január 30.

Jól hidratál, kellemes illatú és azonnal beszívódik. Új kedvenc testápolóm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Jól hidratál, kellemes illatú és azonnal beszívódik. Új kedvenc testápolóm :)

bedina06

2017. január 20.

Imádom az illatát. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Imádom az illatát. Jól hidratál.

scisneros

2017. január 11.

Hozza az Yves Rochertől várható kitűnő minőséget. Nagyon jól hidratál, imádjuk az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Jdit04

2017. január 10.

Az illata kellemes, nem túl tolakodó. (A levendula nekem néha túl erős más termékeknél.) A bőrömet tökéletesen hidratálja, ráadásul pecsét-levásárlós módon, nagyon kedvező áron jutottam hozzá, szóval teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

raveny91

2017. január 7.

Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, és az illata is kellemes, nem tolakodó. Ősszel/tavasszal jól hidratál - más kérdés, hogy így tél közepén nagy hidegben sivatagszáraz a bőröm és azzal hosszútávon már nem tud mit kezdeni, de ez nem a krém hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

klnfranciska

2017. január 6.

update: hát ez iszonyat hamar hatalmas szerelmem lett, szerintem ilyen lelkesen még nem kenegettem magamra testápolót, és érezhetően annyival puhább és jobb a bőröm, hogy az hihetetlen. Ki akartam próbálni másfélét is, de már tényleg annyira beleszerettem, hogy lehet nem fogok :D

Elég száraz mostanság a bőröm és az eddig használt baba testápolóm (amit már jó ideje rendszeresen használok) nem nagyon tudott vele mit kezdeni, ezért gondoltam beújítok valamit, és erre esett a választásom. Finom illata van, puha utána a bőröm, még a könyököm is, pedig a könyökömmel a baba testápoló, amit nagyon szerettem sem tudott időnként mit kezdeni. Hamar beszívódik, az illata nem túl agresszíven, de azért érezhető még jó ideig a bőrömön. Nagyon megszerettem, ez az első testápolóm az yves rochertől, de szerintem ki fogok még tőlük próbálni másikat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Kuro

2017. január 5.

Nagy kedvencem a lactovit után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Nagy kedvencem a lactovit után.

doreszka94

2016. november 24.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszívodik és jól hidratál. Barátnômét próbáltam ki, de ha a mostani testápolóm elfogy, szeretnék ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.