Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2013. július 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Kókuszkivonattal.

Deni

2012. július 31.

Miután egy felsőbb erő hatására erőst kényszert éreztem arra, hogy az Ives Rocher-ban fellelhető összes kókuszos cuccot beszerezzem egyszerre -naná-, ez is hazajött velem, pedig alapjában véve nem vagyok egy nagy szappan rajongó.
Az illata - hmmm-, én egy narancsfaligetben több kókuszillatot vélek felfedezni, mint ebben, de fogjuk rá arra, hogy allergia szezon van, biztos gyengébben érzem az illatokat. A formáját tekintve igencsak nem áll kézre, ezt átgondolhatták volna még egyszer, de végül is meg lehet szokni.
Jól tisztít amúgy, a habzásával sincsen gondom, és aminek külön örülök, hogy nem szárít, mint a legtöbb szappan. Ezen felbuzdulva bátorkodtam kipróbálni arcmosásra, és meglepő, de nem volt utána az a húzódó érzés, amit már szinte remegve vártam. Mindez azért volt számomra érdekes, mert amúgy elég érdekesen ki tud száradni a szappan, ha nem használom egy-két napig, megjelennek rajta azok a jellegzetes berepedezések.
Csodaszernek nem nevezném, az árát megéri (3-400 Ft körül van), nem mondom, hogy nem fogom újravenni egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Garu

2012. július 15.

A The Body Shop kókuszát nem veri le, de ez is nagyon jó. Télen vettem, nekem nem szárított, bár igaz, akkor annyira súlyos ekcémám volt, hogy testvajat kellett használnom. A kettő együtt helyre hozta a bőröm, de mint említette, a TBS kókusza jobb, így arra váltottam, igaz, kb kétszer drágább is.
Illata csodálatos, és nagyon krémes, tejes, szóval az átlagszappannál sokkal jobb az YR kókusza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

natasa

2012. július 5.

Én kettévágtam egy késsel-simán ment, mert jó krémes szappan. Az illata kókuszos, de nem émelyítő, inkább tisztasággal, frissességgel vegyül. Jól habzik, lágy és krémes a hab.
Kicsit sajnos szárít. :-((( Pedig annyira szeretem az állagát és az illatát! Ezért kézmosó lett belőle. Fincsi illatos a fürdőszoba is tőle.
Az összetevők és az ár is jó. Négy csillag volt, de mivel kézmosó szappannak bevált, javítom ötösre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

wikke

2012. július 5.

ez a szappan egy külön feeling :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

ez a szappan egy külön feeling :)

VasBernadett

2012. június 1.

ez volt életem első szappanja, és nagyon meg vagyok elégedve vele. jól tisztít, picit szárít, de ez így nyáron kellemes. én speciel friss tetoválást is ezzel mosom. a kókusz szag tökéletes, mivel Yves Roches kókuszos parfümöt használok éppen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Civike

2012. február 21.

A legjobb szappan! Nagyon kellemes-nem mű- kókusz illata van, krémes, viszont télen nekem nem elég, de nyáron abszolút kedvenc. A kocka forma miatt kicsit bumszli és sokszor elejtem, de még így is 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

krekuci

2012. február 12.

Nagyon jó szappan,extra kellemes illattal.Nem szárít,jól tisztít.Új kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nagyon jó szappan,extra kellemes illattal.Nem szárít,jól tisztít.Új kedvenc!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.