Yves Rocher

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: manna14, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800 , Eladó: Lora
Állapot: uj, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: foxpost / szemelyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

horakeni

2021. február 17.

Kaptam, jó illata van és hamar beszívódik de igazából ennyi. Ha folyamatosan kenegetem, egy nap akár többször is akkor érezni valami hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

TamaraS

2020. december 18.

Nekem nagyon jó! Egyszerűen szerelem. Kelőlen hidratál, bár most nem vagyok teljesen száraz. Csodalátos az illata és az állaga is. Tuti veszek még belőle :)
5****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

5****

AVoracsek

2020. október 19.

Nagyon kellemes az illata. Gyorsan beszívja a bőröm, viszont nekem nem hidratál eléggé. A mangós változatot jobban szereti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Szhojon

2020. szeptember 8.

Kellemes illata. Az állaga elég híg. Gyorsan beszívja a bőröm, kicsit ragadós érzetet hagy maga után. Tavaszra és nyárra jó ez a termék, de akinek szárazabb a bőre annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

HubertusB

2020. június 30.

Ez egy lotion. Aki erősebb hidratálásra vágyik,ne ezt válassza. Illata miatt inkább tavaszi-nyári időszakban érdemes használni.
Mint az előttem szólók is írják,inkább normál bőrre ajánlanám,durva szárazságra valami testesebb krém kell. Egyébként jól szinten tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Babsszi

2020. április 30.

Nem használok yves rocher termékeket mivel eléggé kétes információk keringenek arról, hogy ők most valójában cruelty free vagy sem azonban karácsonyra kaptam egy ilyet. Kidobni nyilván nem akartam, továbbajándékozni meg valahogy elfelejtettem úgyhogy mikor a szanaszét száradt kezemre kerestem valamit megtaláltam ezt is és gondoltam egy esélyt most már adok neki, hátha végre valami használni fog. Nos nem használt. Az illata nagyon tetszik, az állaga pont megfelelő számomra, nem túl vizes de nem is iszonyat zsíros és nagyon hamar beszívódik de nem hogy a szétszáradt kezemet nem hidratálta, kipróbáltam a testem többi részén is ami minimálisan száraz csak, és több heti használat után se látható a javulás. Úgyhogy mint testápoló nálam abszolút megbukott..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

lavendermona

2020. január 8.

Szülinapi ajándékként kaptam 2 éve. Rögtön beleszerettem az illatába, mindig alig vártam, hogy használjam. Viszont kissé ragadt néha, amit nem igazán szeretek. A beszívódása elfogadható, talán túl sokat tettem néha, ezért ragadt. Már elfogyott, de tervezem újra venni. Nyáron igazi nosztalgikus illat nekem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Makkasziszus

2019. augusztus 6.

Kíváncsian vettem meg a terméket.Csalódnom kellett. Kicsit száraz bőrömre vettem ezt a testápolót. Nemhogy semmit sem hidratált, még egy kicsit viszkettem is tőle. 2x használtam, többet nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

BRebi

2019. július 6.

Kedvenc testápolóm. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az illata sokáig tart, főleg, ha előtte ennek a családnak a tüsfördőjét használom. Manapság rátértem az olajokra, de ebből még biztosan be fogok még szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

HunFairy

2019. június 7.

Ajándékba kaptam (több termékkel együtt egy csomagban). Nekem bevált, tusolás utáni hidratációra használom normál bőrre. Ez a testápoló ennyit tud. Száraz bőrre szerintem nem elég. Szeretem az illatát, nem zavaró, viszonylag hamar elillan de kár hogy a menta nem érvényesül jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.