Yves Rocher

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: manna14, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

BRebi

2019. július 6.

Kedvenc testápolóm. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az illata sokáig tart, főleg, ha előtte ennek a családnak a tüsfördőjét használom. Manapság rátértem az olajokra, de ebből még biztosan be fogok még szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

HunFairy

2019. június 7.

Ajándékba kaptam (több termékkel együtt egy csomagban). Nekem bevált, tusolás utáni hidratációra használom normál bőrre. Ez a testápoló ennyit tud. Száraz bőrre szerintem nem elég. Szeretem az illatát, nem zavaró, viszonylag hamar elillan de kár hogy a menta nem érvényesül jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

sztike

2019. április 7.

Gumicukor illata van. A kókuszos verziónál sűrűbb, talán kicsivel jobban is hidratál, de őszintén szólva így sem nagy cucc, a bőröm elég száraz marad utána. Elhasználom, de nem fogok venni belőle (ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

manias

2019. március 28.

Csodás illata van, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, engem pont megfelelően hidratál. Egyetlen negatívuma, hogy amikor bekenem vele a mellkasom és vállaim, pattanások jelennek meg a bőrömön másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Kingucii

2019. január 4.

Ajándékba kaptam karácsonyra. A pumpás verzió van a birtokomban, amin van egy védő, hogyha táskába teszem, ne boruljon ki a cuccli. (imádom!)
Finom gyümis illata van, ami a bőrön sokáig érződik.
Érzékeny bőröm van, semmilyen panaszom nem lett tőle.
Pihe puha a bőröm a használatától.

UPDATE: Mivel most kijött a hidegallergiám, ezért megmutathatja mit tud.
Eddig szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Finom gyümis illata van, ami a bőrön sokáig érződik.
Érzékeny bőröm van, semmilyen panaszom nem lett tőle.
Pihe puha a bőröm a használatától.

UPDATE: Mivel most kijött a hidegallergiám, ezért megmutathatja mit tud.
Eddig szépen teljesít.

Fujituli

2018. december 19.

Nagyon könnyű állaga van, inkább vizesebb. Mivel száraz a bőröm, mindig egy vagonnal raktam rá. Az illata jó, tudja a dolgát a krém, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

NDCsilla

2018. november 24.

Imádom az illatát, nagyon finom, édes, gyümölcsös, könnyed illat. Nem az a tolakodóan édes, cukorszirupos eper felhő, hanem egy lágy illat, legalábbis szerintem. Nekem a pumpás változat van meg belőle, úgy szerintem még praktikusabb. Nagyon sokáig elég nekem, így -ha nem is a legolcsóbb testápoló-, de nagyon megéri. A hidratáló hatása kapcsán vannak nála erősebb termékek, de ettől függetlenül, ez a tulajdonsága is teljesen rendben van. Könnyen és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

eveartstar

2018. november 21.

Up: Nekem télen is teljesen jó a hidratálóhatása! Minden nap kenem a felkaromat, és egy idő után eszméletlen puha lesz. Képeslappal szoktam megvenni, így ajándékot is kapok hozzá.

Én is ajándékba választottam vásárlás mellé. Nagyon tetszik az illata és annyira örülök, hogy ez nem egy űbercukros erjedt tejes borzadáj, hanem egy kicsit pikáns a mentától. Hamar beszívódik, talán egy kis filmréteg marad utána, de alvás közben ez egyáltalán nem zavar.. Nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

nygigi

2018. november 21.

Szeretem a mentát, ebben a testápolóban is jól érvényesül és illenek egymáshoz a málnával. Könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

nikiam97488

2018. november 15.

Elsőre az illata nem győzött meg , annyira hogy megfordult a fejemben hogy másnak odaadom. Meglepett hogy bőrre kenve gyorsan beszívodott és nem hagyott semmiféle érzetet (nem ragadt , nem hagyott filmréteget) . Gondolom a mentának köszönhető hogy frissítő hatása van. Mára már szerelem . Összességében szerintem megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.