Yves Rocher

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: manna14, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

szeliger

2018. október 20.

Még nyárról maradt, most fogyott ki, nagyon szerettem. Amíg nem jönnek be az igazi hidegek, addig pont megfelelő a hidratáló hatása, könnyű, nem ragacsos. Az illata pedig külön dicséretet érdemel, a mentás-gyümölcsös illatfelhő friss és jókedvre derítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

zsofi207

2018. október 18.

Pumpás változata van, ami számomra praktikus. Szeretem a YR testápolókat, mert nagyon gyorsan beszívódnak és nem hagynak ragacsos érzés utána. Kellemes, de nem tolakodó az illatuk. Ahogy bejön a hűvös reggel, el szoktam kezdeni reggel is testápolózni. Mire végigérek mindenhol addigra be is szívódott, ezt imádom benne. A nagyon száraz részeket pl. könyök már nem tudja kellőképpen hidratálni, illetve a kezemet sem. Nincs ugyan sehol kiszáradt rész, de napjában többször kell kenegetni a kezem akár ezzel, akár a kézkrémjével, hogy megfelelő legyen a hidratáltsága. Emiatt nálam sajnos -1*, pedig az én bőröm/hajam imádja a YR termékeket :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

Lisa100

2018. augusztus 1.

Ez a harmadik ilyen tipusú testápolóm, most épp ezt az illatot választottam. Eddig mindhárommal nagyon meg voltam elégedve, de ez az az illat, ami számomra nagyon kellemes, nem csap meg minden pillanatban.
Nagyon jó állagúak, az extra száraz bőröm puhán és selymesen tartja, könnyeb beszívódik és a pumpás változata miatt nagyon gazdaságos.
Az ára valóban borsos, de a pumpa miatt nem kell dupla annyit kinyomnom, mint a hagyományos testápolóknál, és akkor kenhetem el feleslegesen magamra. Úgyhogy erre szavazok, így tényleg annyit pumpál ki az ember, amennyi kell.
Szeretem!!

Nincs filmréteg, nem hagy bezacskózott érzést és most ebben a kánikulában is kitűnő! Pedig nyáron semmi ilyesmit nem tűrök magamon még éjszaka sem, mert megsülök. Ennél nem érzek ilyet, olyan könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Szeretem!!

kakonyiflora

2018. július 1.

Nehezen találtam meg számomra a megfelelő testápolót - eddig!. Az illata isteni, hidratál és hamar beszívódik. Nem hagy kellemetlen érzést sem külön réteget testápolás után (eddig ez volt a bajom a többi testápolóval).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

NoemiToth

2018. június 28.

Ajándékba kaptam,és itt jött el a pillanat, amikor Yves rocher testápolókat használok kizárólag. A Mangos és a Málna- borsmenta a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

emb1p3

2018. május 20.

Vízhiányos-száraz bőrre nagyon kevés, ez egy tipikus kis nyári hobbitestápoló a normál-zsíros bőrűeknek, akiknek elég amúgy is 3-4 naponta kenegetni magukat. Persze nem is vártam a márka basic vonalától mást, ajándékba kaptam, nem vettem volna meg magamtól. Az illata brutálisan erős, joghurtos-zöldes-száras-leveles, sose értettem, mért kell így túlillatosítani egy kozmetikumot. Elkenegetem, bár az én vízhiányos bőrömre a 390 ml három hétig se lesz elég. Az Isana testápolói fele ennyiért többet tudnak, az a szomorú igazság, ár/érték arányban az YR nem lett jobb az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

novakagie

2018. február 24.

Ajándékba kaptam, a málna-borsmenta miatt elég szkeptikus voltam vele.. elkezdtem használni, de végül az illata miatt tovább adtam a nővéremnek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Orsikaa

2018. február 10.

Nagyon szeretem :) Igazi könnyed testápoló, imádom az illatát, jól hidratál és nagyon gyorsan beszívódik. Igaz, nem extrém száraz a bőröm, nem tudom, hogy azzal hogy birkózik meg. Csak azért nem fogom újravenni a közeljövőben, mert mindenképpen szeretném kipróbálni a többi illatot is, azok is tetszettek a boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Yavanna

2018. február 3.

Most kaptuk ajándékba a vásárlásunk mellé, én nem annyira vagyok oda az ilyen testápolókért, úgyhogy anyukám véleményét írom le. Jól eloszlik a bőrön, kényelmes a használata, gyorsan felszívódik és megfelelően hidratál. Bár mindketten szeretjük a málnaillatot, ezúttal egyetértettünk abban, hogy ennek a testápolónak nem elég lágy az illata, van egy nagyon pici szúrósság benne, amit csak akkor lehet érezni, ha már a bőrön van. Összességében nem rossz kis testápoló, de újravenni nem fogjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

stimea

2017. november 18.

Nyàr òta van meg ez a testàpolò, annyira megtetszett az illata, hogy nem tudtam ott hagyni. Nem hasznàlok rendszeresen testàpolòt mert lusta vagyok hozzà de ezt előszeretettel kenegettem a jò illata miatt. Nyàron elèg volt a hidratàlàsa, puha ès illatos lett tőle az egyèbkènt szàraz bőröm. Viszont vonzotta a muslicàkat, ami nem egy kellemes dolog, csupa rovar volt tőle mindenem 😅 jò, ez nem a termèk hibàja hanem a buta muslicàkè. Tetszik a kiszerelèse ès az összetevői sem rosszak. Kissè dràgànak tartom ìgy ezèrt (ès a rovarvonzàs miatt) levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.