Yves Rocher

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: manna14, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Jucsi10

2017. november 18.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, de nem igazán győzött meg.
Nekem túl olajos, nehezen szívódik be akkor is, ha minimálisat nyomok belőle. Zsíros érzetet hagy maga után, de ezektől eltekintve a bőr szárazsága ellen hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, de nem igazán győzött meg.

Anna1011

2017. november 16.

Nagyon szeretem, az illata különleges, nem szokványos testápoló illat, könnyen kenem, gyorsan beszívódik, az illata is tartós.
Egyedül a flakonja zavaró, annyira nehezen tudom kinyomogatni belőle a krémet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Vexi

2017. november 14.

Különleges illata miatt nagyon szeretem, viszont mintha nem lenne eléggé krémes az állaga, és nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

csilla9292

2017. november 8.

Nagyon könnyű az állaga, szépen hidratál. Az illata pedig isteni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

Nagyon könnyű az állaga, szépen hidratál. Az illata pedig isteni :)

Szilviams0118

2017. november 6.

Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Nagyon szeretem :)

blankasara

2017. november 2.

Tipikus Yves Rocher illat, ami talán egy picit lehetne tartósabb, de nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána, a hidratálása nekem épp megfelelő és sokáig elegendő, így az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Rozsaszinponilo

2017. október 30.

Nagyon szimpatikus összetevői, és a mesés illata fogott meg a boltban! Nagyon természetes, nem tolakodó málna illatú (ami sokáig érződik még!), könnyen beszívódó testápoló, egyáltalán nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Viszont, amin lehetne javítani, az az, hogy a hidratáló hatása gyenge - ezért a 4 csillag.
De összességében nagyon jó illatú, könnyű textúrájú krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

De összességében nagyon jó illatú, könnyű textúrájú krém!

HViki94

2017. október 27.

A nagy, pumpás kiszerelést használom. Nagyon szépen elolszlik és felszívódik a bőrbe. Az illata nagyon sokáig megmarad, de mégsem zsírosítja a bőrömet és használat után nem ragad. Szerintem az ára nem sok, hiszen a 390 ml-es kiszerelés 3-4 hónapig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

livica33

2017. október 12.

A nyári kiadású Yves Rocher testápolói közül ez a legnagyobb kedvencem!!!! Valami isteni finom illata van, frissitő, édes, nyárias, gyümölcsös csoda. Még másnap is érzem a bőrömön az illatát, kellően hidratál és hamar beszívódik,nem hagy maga után ragacsos érzetet, csak a finom illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Nixe

2017. augusztus 18.

Imádtam minden cseppjét. Kikapartam a palackot. A pumpája miatt is szerettem, de állagában jó a krém, isteni az illata és egészen jól ápolja a száraz bőröm. Télire nem elég tápláló, de nyárra tökéletes testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.