Yves Rocher

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: manna14, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, borsmenta illóolajjal és málna kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

pisonce

2017. augusztus 13.

Mivel a kókuszos társa nem igazán jött be, így kerestem valami más illatot. Az YR édes illatai nem jönnek be, pedig igazi édes illat kedvelő vagyok. Ez a testápoló páratlan! Jól beszívódik, ennivaló az illata és az ára is megfelelő. Külön imádom a pumpás kiszerelést! :) Újraveszem máskor is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Jdit04

2017. augusztus 2.

Finom illata van és hamar beszívódik. Én szeretem, szokásos YR minőség. Az ára kicsit borsos, de kedvezménnyel megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Dorczy85

2017. augusztus 2.

Nagyon jó kis testápoló, hamar beszívódik, isteni illata van, szépen hidratál és puhít. Az illata lehetne tartósabb, mert annyira szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Dorina1122

2017. április 10.

A nagyobb, pumpás kiszerelést vettem. Az illata tetszik, az ára kevésbé, kicsit drágának tartom. Az illata jó, viszont zsíros érzetet nyújt felkenés után. Hidratál és puha bőr érzetet biztosít.

Ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Ára miatt 4 csillag.

zsofi017

2017. március 21.

Újra nem veszem, de ez is ajándék volt, így nem sajnálom. Egyébként nincs vele semmi bajom, hamar beszívódik, jó az illata, de nem "szerettem bele". Az energizáló testápoló jelzőt nem tudom hova tenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

DreamyGirl

2016. október 20.

Nem szívódott be rendesen. Zsíros érzetet hagyott magaután. Az illata tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Nem szívódott be rendesen. Zsíros érzetet hagyott magaután. Az illata tartós.

Annis

2016. június 3.

A régebbi fajta, málnás testápolót sokkal jobban szerettem. Ez is jól beszívódik, és hidratál, de az illata nem annyira finom, mint a réginek. Ráadásul árban is drágább, és a nagy üveg 10 ml-el kevesebb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

manna14

2016. április 13.

Ajándékba kaptam, de szeretem. Nagyon jó az illata, hamar beszívódik és hidratál rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.