Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Timcsi85

2016. július 20.

Imádom, isteni az illata a tusfürdője után muszáj is használnom, mert az kíméletlenül szárít.
Mennyei állaga van a krémnek, szupergyorsan beszívódik, issza a bőröm :) Ajándék volt, de azt hiszem, hogy én is meg fogom vásárolni. Nem okoz allergiát, pedig a bőröm különösen érzékeny.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Dodi95

2016. július 14.

Az illata nagyon tetszik, viszont az állagát már annyira nem kedvelem, túl folyós, és marad egy ragacsos érzet a használat után. Viszont nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

judittt

(!)
2016. július 4.

Isteni mangó illata van. Az elmúlt fél évben totál rákattantam a mangóra, most már magamra is kenhetem végre. :D Jól hidratál, de ebben a melegben hamar kiizzadom, csúszóssá válik a bőrömön. Ettől még megadom neki az öt csillagot, hidegebb időben nem hiszem, hogy lesz ilyen probléma vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

bekka

2016. június 28.

Nagyon kellemes illata van, jól beszívódik, de egy pici ragacsos érzés marad. azért 5 csillag ennek ellenére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

yareyare

2016. június 24.

Tetszik a kiszerelés, az illata isteni, hamar beszívódik és nagyon puha tőle a bőröm. Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Missglamorazzi

2016. június 16.

Én is a 390 ml-s kiszerelést vásároltam meg a tusfürdő párjával együtt. Nyárra az egyik legjobb illat ez a kombó (még a kókuszoson gondolkodtam :) ), Nagyon tetszik, hogy pumpás a testápoló, sokkal praktikusabb, maga a termék pedig nem ragad, és nagyon selymes lesz a bőröm tőle :) A többi ilatot is ki fogom próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

vinter

2016. május 14.

Az Yves Rocher testápolók nekem nagyon beváltak, nem is vettem mást, mióta először kipróbáltam... gyors beszívódás, megfelelő hidratálás, semmi ragacsos érzet. Az illata olyan finom, hogy legszívesebben egész nap kenegetném :) Az ára ugyan kicsit több, mint egy átlagos drogériás testápolóé, de a flakon mérete is nagyobb, valamint az YR testápolók pumpás megoldása is nagyon praktikus. Mindenképp 5 csillag, szerintem a márka egyik legjobban eltalált illata a málnás-borsmentás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

kgyrk

2016. május 11.

A 390ml-es kiszerelést vettem meg és nagyon szeretem, isteni az illata, és pillanatok alatt beszívódik. Az átlagos drogériás testápolókhoz képest jóval tovább hidratál... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

reginasky

2016. május 6.

Nekem a pumpás változata van meg. Az illata rögtön megfogott, nagyon szeretem a mangót. Az illata sokáig megmarad. Nyárra tökéletes illat, nagyon friss.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak