Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 700.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Nicolett022

2018. május 8.

Könnyű állaga van, ami nyárra nekem tökéletes, gyorsan beszívódik, nem ragad, így reggelente is tudom használni, az illata pedig nagyon mangós, nagyon imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

HBrigi

2018. május 1.

Imádom a mangót bármilyen formában. Ez a testápoló is nagyon tetszik, ajándékba kaptam az egyik vásárlásom alkalmával. Hamar beszívódik és hatásosan hidratál. Nem vártam tőle csodát, mert sajnos elég száraz a bőröm, de meglepően jó. A talpam, sarkam is kenem vele és arra is szuper! Kicsit talán lehetne mangósabb és tartósabb az illata :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

zs001

2018. március 26.

Ajándékba kaptam, szettben. Nekem nem vált be. Zavart az illata, ragadt is, ès hiába mindenmentes, az én bőröm nem bírta...kiütések, viszketés. Kidobtam az egész pakkot úgy ahogy volt. És ezzel az Yves Rocher termékektől is búcsút vettem. Soha semmi se vált be mèg tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

ihavefivecats

2018. március 26.

Ez egy nagyon finom illatú krém, az állaga sem rémes. Viszont azt vettem észre, hogy miután végigkenem vele a testem, a tenyerem ragadós marad. Elég kellemetlen, muszáj minden használat után megmosnom a kezemet. Viszont a bőröm többi részén hidratál, nem szívódik be könnyen de máshol nem ragad szerencsére. Használható, de nem egy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

littleblondie

2018. március 22.

Nekem ez a kedvenc testápolóm. A hiperérzékeny bőröm nem lesz tőle kiütéses, elképesztően fincsi az illata, és gyorsabban szívódik be a bőrömbe, mint eddig bármely más testápoló, amit használtam. Ja, és a hidratálóképessége: nagyon frankón kordában tartja az extrém száraz, ekcémára hajlamos bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Demonshadow

2018. február 20.

Az YR-ban fellelhető testápolók közül szerintem ennek van a legfinomabb illata, bár tudom, hogy elfogult vagyok a mangó miatt. Állagra egy testápolóhoz képest nekem kissé folyós, de emiatt jól kenhető, csak olyan tocsogósan, amúgy jól beszívja a bőr. Nincs utána filmszerű réteg a bőrön, nem zsíros, hamar beszívódik, így nem fog a fele a pizsamára, ruhára ragadni. Viszont, ami rossz benne, hogy nem igazán veszem észre azt, hogy hidratálna. Hiába kenek belőle keveset vagy sokat, igazából ugyanazt érzem, hogy másnap feszül, viszket a bőröm, de van, amikor már a kenekedés után néhány órával vakarózni kezdek, és nem valami irritáció miatt, hanem mert egyszerűen olyan, mintha semmit sem használna. Mivel ajándékba kaptam a vásárlás mellé, lassan elhasználom, de újravenni semmiképp nem venném, pláne, hogy a kiszereléséhez és a semmi hatásához képest ilyen drága. Ráadásul amilyen finom, nem túl tolakodó az illata a tubusból való kinyomáskor, olyan gyorsan illan el, ahogy a bőrre fel lesz kenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

KubDor

2018. február 20.

Ha először próbálsz ki valamit az YR-tól, a mangós illatú cuccokat ajánlom! Legjobb illat, és ez a testápoló is bevált nekem. A nagyobb kiszerelés majdnem ugyanannyiba kerül, sokkal jobba megéri, sokáig tart és hamar beissza a bőr. Az egyetlen kétségem, hogy ha ilyen finom illata van, milyen sok parfüm van benne, de ezért az illatért megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Asztraia

2018. február 11.

Egyik vásárlásom alkalmával kaptam ajándékba a kis kiszerelést, amit tovább is adtam anyukámnak, mivel én személy szerint nem nagyon vagyok oda a gyümis testápolókért. Anyukám azóta oda-vissza van érte, neki igencsak száraz bőre van, de amióta ezt használja, a szárazság megszűnt. Az illatát imádja, az állaga nagyon jó, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Pocok96

2018. február 11.

Nyáron a nagy melegben kifejezetten üdítő az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet vagy zsíros foltot és jól hidratál. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

zsalexa

2018. február 9.

Kedvenc! Annnnnyira finom az illata, és megfelelően hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Kedvenc! Annnnnyira finom az illata, és megfelelően hidratál is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak