Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bakocsenge

2018. január 12.

Most készülök újra megvenni ezt a testápolót, mert hát... minden forintját megérte. Engem mér ezeknek a testápolóknak a csomagolásával levettem a lábamról, végtelenül szépek és igényesek a flakonok, nem utolsó sorban környezetbarát az egész. A mangó-koriander párosítás nekem először meglepő párosításnak tűnt, de abszolút működik illat terén, viszonylag tartós is, elég sokáig éreztem a bőrömön az illatát. Az én száraz bőrömmel pedig csodákat tesz, még a lábaimon is, amire eddig kecsketejes ápolót használtam, de ez jól helyettesíti azt. Többször is újravevős termék lesz nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

palvivien0320

2018. január 5.

Karácsonyra kaptam de annyira finom az illata, hogy nem akarom elkezdeni használni! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Damayanti

2017. december 27.

Karácsonyi ajándékként kaptuk, az állaga jó, mint krém/testápoló remek, nekem 1 pont levonás az illata miatt, mert az nem igazán jön be, így nem is én fogom elhasználni, hanem párom :D Neki mi8ndegy az illat, de mindig kell a száraz kezeire valami jó minőségű krém és ez arra tökéletes, legalább sokáig elég lesz neki. Aki mangó rajongó az imádni fogja ezt a cuccot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Tetszik, hogy intenzív gyümi illata van, 1 órahossza után is érződik az illata. Bár nem ez az elsődleges funkciója, én a kezemre kentem legutóbb. Azt nem hidratálja annyira, főleg ebben a hidegben, de nagyon pozitív, hogy nem is hagy zsíros érzetet maga után. Testápolónak viszont szuper. Könnyed, gyorsan beszívódik és puhít. Ár-érték arányban szerintem megfelelő, egyedül ami nem tetszik benne az, hogy nehéz kinyomni a tubusából. Mindenesetre nekem elnyerte a tetszésem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

onessin

2017. november 25.

Nagyon eltalált illat, szeretem! A koriander elég intenzíven érződik benne, szerintem a márka eddigi legjobbja! Gyorsan beszívódik, lehet rá hamar öltözni! Sajnos nekem a mélyhidratáláshoz kevés, nagyon száraz a bőröm, de aki egy könnyebb testápolót keres, annak tökéletes választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

PoppyCat13

2017. november 20.

Nagyon szeretem, finom mangós illata van. Az ápolása tökéletes. Egyetlen hiba: nehéz kinyomni a csomagolásból😣. Magát a tubust szeretem, mert jól lehet utazásra vinni, pont az a méret, ami elfér a bőröndben, de nem fogy el az első használatnál. Előnye még, hogy parabénmentes.☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Reni03

2017. november 18.

Anyukámnak vettem ezt a terméket ajándékba, persze mikor itthon vagyok én is használom. Nagyon szeretem, puhává teszi a bőrt, jó illata van, könnyen beszívódik. Ha elfogy a sajátom, meglepem szerintem magamat is vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Nnoori

2017. november 17.

Törzsvásárlói kártyával minden termékükhöz akcióson lehet hozzájutni. Imádom az illatát, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy a bőrön, praktikus a pumpás kiszerelés. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

mazloildi

2017. november 16.

Szeretem az illatát is, és jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Szeretem az illatát is, és jól hidratálja a bőrömet.

Pampilla

2017. november 7.

Kis egyszerű testápoló,nem túl egyedi illattal,de a feladatát ellátja,3s beszívódik gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak