Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Adry66

2017. október 21.

Fantasztikus illata van, szerelem volt első illatozásra. Mangó nagyon jó kombináció a korianderrel. Frissít, feldobja a szürke napjaimat isteni illatával és jól hidratál is. Gyorsan beszívódik. Ajánlom mindenkinek aki egy kis feltöltődésre vágyik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Summer39

2017. október 17.

Nagyon szeretem. Az én bőrömet pont megfeleően hidratálja, és az illata is isteni, bár nem túl tartós. Árban sem túl vészes,1090ft/200ml. Még a bourbon vaníliás van meg, de legközelebb mást próbálok.

Update: menet közben jobban megszerettem, mint a vaníliásat, valahogy az túl egyhangú volt. Úgyhogy most beszereztem a nagy flakonnal, és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

barbwire

2017. október 16.

A tusfürdő testvérével együtt nagyon szeretem :) Kellemes, könnyű hidratáló hatás, és hosszantartó nyári gyümölcsös illat - bár én személy szerint napközben már nem érzem, gondolom hozzászokik az orrom,- de többen is megdicsértek, hogy milyen jó illatom van :) Közvetlenül zuhanyozás után használom, még az enyhén nedves bőrre kenem fel egészen addig amig beszívódik.
Ja, és a pumpás kivitel plusz pont! (nekem legalábbis olyan van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Ja, és a pumpás kivitel plusz pont! (nekem legalábbis olyan van)

Timi01

2017. október 15.

Mangóóó 😍😍😍. Mindent szeretek ami mangós, még a mű mangó illatot is szeretem. (Jól van, na). Könnyen felszívódik, megfelelően hidratál. Sokáig érzem az illatát, mások is. Mivel gyakran szagolgattak félig idegenek, hogy mi ez a jó illat és ez egy picit bizarr volt ezért most már csak este használom. Meg az is eszembe jutott, hogy ha ennyire lehet érezni, akkor milyen parfümöt használhatok mellette, persze nem sokat. Szóval ő marad estére, teljesen jól bevált így. Mivel nagyon száraz a bőröm, mindig kínlódok a testápolókkal. Az egyiknek az illata nem tetszik, a másik nem szívódik be negatív időn belül és ragadok vagy olyan összetevői vannak, hogy még engem is zavar. Ráadásul sok illat, ami a dobozban jó, rajtam iszonyú lesz. Hosszú idő óta ez az első olyan krém, amit mindig újraveszek és télen-nyáron használom. Egyszerűen nem tudom figyelembe venni ilyen pocsék bőrrel, hogy milyen évszakhoz milyen illat illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

livica33

2017. október 12.

Nagy kedvelője vagyok az Yves Rocher testápolóinak. Nagyon finom gyümölcsös illatúak, amiket jól kombinálnak egyes fűszerek illatával. Könnyen,gyórsan beszívódnak, nem hagynak ragacsos érzetet maguk után és még másnap is érzem magamon az illatukat. Az összetevői és elég szépek, ezért is nagyon örülök,hogy rátaláltam ezekre a termékekre,mert sajnos a natur kozmetikumok többsége nem éppen a jó illatáról híres, tudom ezek nem natúr tisztaságúak,de nem állnak messze tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Daisyyy

2017. október 3.

Illatra elég érdekes, nekem túl műanyag illat, de ha gyors segély kell a száraz bőrnek, hamar megoldja, gyorsan beszívódik, szinte azonnal lehet utána öltözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

hlilko

2017. szeptember 28.

Nagyon finom illata van, szépen ápolja a bőrt, puha lesz egész nap, de csodaszernek nem hívnám. Nekem tetszik, több illatot is ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Kence123

2017. augusztus 28.

Egyébként tényleg joghurt illata van ; ) Sőt még az állaga is olyan.Jól hidratál, nem lehet nem szeretni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

tátombák

2017. augusztus 5.

Teljesen érthető, hogy miért van rajta a piktogram, hogy nem ehető :D Olyan illata van mint valami joghurtnak :)
Én nagyon szeretem, normál bőrömet kellően hidratálja, sokáig érzem az illatát. Nyárra jó ez a könnyed, gyümis illat, gyorsan beszívódik, nem ragad. Írnám, hogy újravevős, de úgy hozta a karácsony, hogy még van itthon belőle bőven...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

erikaasszony

2017. augusztus 3.

Klassz termék. Könnyű, jó illatú. Télen nem biztos, hogy elegendő lesz, de most nyáron kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak