Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 700.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Sancsa

2017. január 9.

Nagyon finom illata van, könnyen beszívódik és jól hidratál. Egyedül azzal volt bajom, mikor már csak egy kevés volt az alján. Sehogy sem sikerült kivarázsolni a maradékot a flakonból. Sajnáltam kidobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

stiles

2016. november 5.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, megfelelôen hidratál, de szerintem igazan száraz bôrre kevés. Imádom a pumpás kiszerelését. Nem tudom, újraveszem-e majd, mert nem vagyok oda az illatanyagos krémekért, bármennyire is jó illatuk van, de ezt mindenképp elhasználom még, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

dandelion

2016. október 24.

Jó illata van, gyorsan beszívódik és nagyon hidratáló is. A tusfürdőjével együtt használom, így sokáig élvezem az illatát. Mivel a zabtejeset már nem gyártják kedvenccé lépett elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

mignon001

2016. október 19.

Nagyon finom illatu, konnyu testàpolo. Nem hidratàl tul intenziven, de én nem is szeretem, ha hasznàlat utàn egy oràn keresztul ragadok a krémtol, ugyhogy nekem tokéletes. A kiszereléssel nem vagyok megbaràtkozva, a kemény muanyag tubusbol nem nagyon lehet kinyomkodni a krémet ha màr kevés van benne és a formàjàt sem talàlom praktikusnak, de mivel a tartalma 97%-ban természetes eredetű, ez megbocsàjthato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

szgreta

2016. október 19.

Imádom az illatát, csodás!Gyümölcsös, de nem túl édes.Nekem a pumpás kiszerelés van meg, nagyon praktikus.Könnyen beszívódó, könnyű kis krém, emiatt a hidratáló hatása télre talán kevés lesz.De az illata mindenért kárpótol :)

Gina19

2016. október 4.

Az üzletben megszaglásztam, és annyira bejött az illata, hogy rögtön a nagy, 390 ml-es változatot vettem meg. Mennyei mangós csoda, amit még jobban megbolondít a fűszer illata. Nyami. Felkenés után egész sokáig érződik. Tervezem megvenni a tusfürdőt is, hogy maximalizálhassam az illatintenzitást. :D Hidratáló hatása közepes, télre nem biztos, hogy elég lesz. Viszont hamar beszívódik, ami pluszpont, mert az Yves Rocher testápolók általában nem kompatibilisek a bőrömmel. Kár, hogy nem szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Zsan21

2016. augusztus 28.

Isteni illata van, nem túl édes és nagyon mangós :D Nyárra megfelelően hidratál, télre kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

angesz90

2016. augusztus 20.

Szuperül hidratál, iszonyatosan jó illata van és a csomagolása is praktikus. Kell ennél több?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

scisneros

2016. augusztus 18.

Nagyon kedvelem! Kellően hidratál és kedvező az ára. Egyetlen negatívumként azt tudnám felhozni, hogy száradás után mintha a koriander dominálna és kicsit kesernyés lesz az illata, de ettől függetlenül ő a kedvenc nyári testápolóm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

eniko04

2016. augusztus 3.

A nagy pumpás változatát vettem meg és imádom! Nagyon jó illatú és engem jól is hidratál, kedvenc lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak