Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló maszk szőlőlével.

ronicic

2012. szeptember 7.

Én nem igazán érzem semmilyen hatását, de lehet, hogy csak az én bőrömön nem használ. Az ára viszont nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

cirmok

2012. július 26.

Egész áron nem venném meg, de valamilyen akció keretében féláron jutottam hozzá, és így a nyár közepén nagyon szeretem. Éppen valamilyen könnyed, szőlős krémet vagy pakolást kerestem, ennek pedig nagyon finom pirosszőlő illata van. Néhány napja minden reggel felkenem az arcomra és a dekoltázsomra, néhány perc múlva letörlöm. Látom a különbséget, élettelibb, hidratáltabb a bőröm. Nekem inkább vízhiányos a bőröm. Száraz börre önmagában biztosan kevéske, de normál és zsíros bőrűek nyugodtan tehetnek vele egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Pipacs

2012. július 12.

Nagyon finom az illata és jó puha lett tőle a bőröm! Tény, hogy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Nagyon finom az illata és jó puha lett tőle a bőröm! Tény, hogy kicsit drága.

nycole

2012. július 12.

Hatást nem igazán tapasztaltam, így biztos nem venném újra, de lehet valakinek meg ez a krém az igazi. Az illata nagyon tetszik, de többet nem is tudok mondani róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

amyesther

2012. július 10.

Sajnálom, hogy nem lehúzható, úgy kapott volna plusz egy csillagot. :)
Ebből kifolyóan mondom: nem krémes, hanem inkább zselés állagú maszkról van itt szó.
Az illata fantasztikusan jó, szőlős, édes. De sajnos ez az egy érv, amit mellette tudok fölhozni.
Hiszen: 1-1,5 perc után enyhe csípős (nagggggyon enyhe), vagy inkább irritáló érzést tapasztaltam. Mimdig, amikor használom. De ezen kívül semmi pötty, pirosság, tehát NEM ALLERGIÁS reakció, az biztos.
A másik a korábban már említett nem lehúzható maszkszerűsége. Mert ha vajkönnyen lejönne, az úgy oké. De abszolút nem erről van szó, sajnos. Pórusösszehúzó tonikkal zárva az arcápolást mindig érzem, 10 perc ''vakarás'' után is, hogy még mindig van rajtam...
A harmadik pedig a hatástalansága. Miért vennék vasalót, ami nem vasal? Mire jó a ruha, ha nem hordható?
De! Ettől a csekély hidratálástól eltekintve is úgy gondolom, hogy ha egy embernek száraz a bőre, akkor nem egy ilyen-olyan kivonatos maszkocskával kell hidratálni. Tessék venni egy zsíros állagú krémet, elhasználni a flakont és voila. Ám nagyot csalódtam ebben a termékben, de NEM AZ YVES ROCHER-BEN. Dehidratált bőrre tökéletes a Hydra Vegetál vagy a Hyraspecific termékcsalád szintén az Yves Rocher-ben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

Sajnálom, hogy nem lehúzható, úgy kapott volna plusz egy csillagot. :)

Morci

2012. március 6.

Akciósan vettem, teljes áron kissé drágállom. Kellemes az illata, akkor használom, ha csak öt percem van az arcpakolásra, mert ezt nem kell tovább fenthagyni. Szerintem gyorssegélynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Laracska

2012. február 26.

Semmi hatását nem tapasztaltam. Ugyan olyan feszülő érzést hagyott maga után, mintha nem került volna rá semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Detti

2012. február 7.

Az illata nagyon jó, az állaga könnyű, de nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Az illata nagyon jó, az állaga könnyű, de nem vettem észre változást.

joouyee

2012. január 21.

Jó illata és állaga van. Nem rossz, ha megint akciós lesz talán veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Jó illata és állaga van. Nem rossz, ha megint akciós lesz talán veszek még.

chyny-eve

2012. január 18.

Nálam szintén nem változtatott semmit, talán, mert kombinált a bőröm. Még 1-szer nem venném meg, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.