Yves Rocher

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a testápoló segít felvenni a harcot a narancsbőrrel szemben, a bőr egyetlen mozdulattal hidratálttá és kivételesen széppé válik. A narancsbőr napról napra csökken.

• Mentolt tartalmaz.
  • Mangosztán kivonat 100%-ban természetes kivonatolási eljárással.
  • Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Környezetbarát ökotubus, mely 25%-al kevesebb műanyagot tartalmaz a sztenderd tubushoz képest. Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

Ginatural

2018. március 12.

Az illata és állaga nekem nagyon tetszik, csak kicsit ragacsos és 15 perc mire felszívódik. Narancsbőr mágusnak nem mondanám mert nálam ebben nem teljesített,de feszesítésben nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Pocok96

2018. február 11.

Féláron vettem kipróbálásra, hátha segítene. Szerencsére nincs nagy gondom a narancsbőrrel, de úgy gondoltam az a kicsi se kell nekem. Most 3. hete használom csak esténként a popsimra, és kövezzetek meg, de látok javulást. Engem nem zavar sem az illata sem a színe. Sőt, kifejezetten tetszik, hogy nem sima testápoló színű, és az illata is bejön nekem! Azonnal beszívódik, használat után - miután a sima testápolóval is bekentem magam - belebújok a fehér! hálórucimba és semmilyen foltot nem hagy rajta! Féláron, vagy kuponnal veszek még belőle, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

buba83

2017. június 16.

Hűségpontokért választottam ajándékba. Szerencsére nincsenek nagy problémáim a narancsbőrrel, így én a javaslattal szemben csak napi 1-szer használtam. Nagyjából 3 hétig ki is tartott így a tubus. Nagyon látványos eredményekről nem tudok beszámolni, de azért feszesített valamennyit. Nekem kicsit intenzív ez a citrusos illat és a sárgás szín miatt pár percet mindig vártam, hogy alaposan beszívódjon - féltettem a ruháimat. Tud annyit, mint a régebben használt hasonló termékek, bár nagy csodát azért ennyi idő alatt nem is várhattam. A teljes ára azonban nekem egy picit húzósnak tűnik érte, emiatt a 4 * csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Timitami

2017. május 6.

Képeslapos akcióban vettem meg féláron, és nem azért, mert olyan nagy szükségem van rá - szerencsére. A képeslap kínálta táska volt a cél, és ez bizonyult számomra jó ajánlatnak, gondoltam, strandszezon előtt csinosodjak egy kissé, hátha... Kizárólag a kényes területekre használom, comb, csípő. fenék és has. (Más testrészeken sima testápolót használok.) Nem az előírtnak megfelelően használom, vagyis nem naponta kétszer, ugyanis beteg voltam, és nem volt erőm este kenegetni magam. De így 3-4 hét használat után is simább a bőr ott, ahol kenem vele magam. Sárgás-barnás krém, rajtam nem hagy ragacsos érzetet, rögtön tudok használata után öltözködni. Vagyis gyorsan beszívódik, pedig szerintem a testápolókhoz képest vastagabban kenem vele magam. Az illata meglehetősen semleges, nem tudnám jellemezni, de számomra egyáltalán nem kellemetlen. karaibrahimgil-hez hasonlóan nekem is jó tapasztalataim vanak vele, jó a kiszerelése, szabályozni lehet, mennyi jöjjön ki a tubusból, vagyis praktikus. Ráadásul alaposan hidratál is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

karaibrahimgil

2017. április 14.

Másfél hete használom, naponta kétszer. Előtte kórházban voltam, még nem erőltethetem meg magam, így a napi edzésmennyiség kimerül a totyogóm követésében, ugyanis őt sem emelhetem fel. Ezt a krémet azért vettem meg, mert az Yves Rocher francia oldalán csupa jó véleményt olvastam róla, egyedül csak az árát sokallották - igen, még a franciák is, úgyhogy mit mondhat egy magyar vásárló... 50%-os képeslapos kedvezménnyel jutottam hozzá, így nekem megéri, ugyanis másfél hét alatt sokkal feszesebb lett a bőröm, és láthatóan vékonyabb a combom. A makacs narancsbőrt ugyan nem tűntette el, de realista vagyok, szerintem erre egyetlen krém sem képes, pláne plusz mozgásmennyiség nélkül. Csak a kényes területeken használom (comb, fenék, csípő, kar), tehát testápolót nem váltottam le vele, ugyanis kicsit ragacsosnak találom, ezért felöltözés előtt hagyni kell beszívódni a bőrbe. Az illata semmi különös, tetszik a kiszerelése és a csomagolása is, könnyen kinyomható és eloszlatható a tartalma, szóval számomra abszolút pozitív tapasztalat volt a vele való találkozás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Dimethiconol, Calcium Gluconate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.