Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: Garu, Módosítva: 2019. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Bio levendula illóolajban és hámlasztó őrölt sárgabarackmagban gazdag lábradír. Heti egyszer, vagy kétszer használjuk: vizes lábfejünket körkörösen masszírozzuk át a termékkel, végül vízzel alaposan öblítsük le.

csankaa

2015. június 6.

Egyszerűen élmény vele a radírozás, míg a szemcsékkel dörzsölöm a lábam, a finom levendula illat nyugtat, kikapcsol arra az időre. Teszi a dolgát, utána finom puha a bőröm, bár a lábápoló krémmel kombinálva a legjobb az összhatás. Nemrég vettem 40%-os akcióban, így az ára sem volt vészes, ennyit megér. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

ava

2015. február 18.

Nagyon szeretem.Odáig jutottam,hogy kezemet,arcomat ezzel radírozom,nagyon hatasos,nem lesz karcolt ,nagyon piros az amúgy érzékeny bőröm.Az eredmény megújult ,egészséges bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 18.

Ildie

2015. január 21.

Szerintem ez tök jó cucc, imádom. Most ez nem egy olyan mindenkinek vennie kell egy ilyet dolog, aki sajnálja rá a pénzt egy erősebb testradírral is meg tudja oldani, emiatt pontot levonni, mikor a termék minősége nagyon jó, na mindegy...
Ez ilyen nagyon nagyon durván radír dolog, szóval már bokára sem az igazi, tényleg csak lábra, illetve még könyökre. Isteni az illata, külön szeretem, hogy az összes lábáplós családtagnak közel egyforma az illata, így ezután a zselés frissítőt és a sima lábápolót is kellemes használni.
A komolyan repedt sark problémáját természetesen nem oldja meg, viszont, ha mellette a heti reszelés és sarokápoló krém használata nem marad el, jól rendbejön a talp/sarok.
Ezt tényleg nem kell mindenkinek beszereznie, nem olyan, mint a fogkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Ezt tényleg nem kell mindenkinek beszereznie, nem olyan, mint a fogkefe.

Theresia

2014. december 4.

Már több mint fél éve megvettem, de elég ritkán használom. Valahogy eszembe se jut, igaz, nem is nagyon szokott bőrkeményedésem lenni.
Tényleg jó az illata, elég sok a radírozó szemcse benne, az én lábaimnak megfelel, de nagyon száraz, esetleg kirepedezett bőrre szerintem kevés.
Ami még rémlik a termékkel kapcsolatban, hogy tényleg drága volt.
Összességében teljesen felejthető termék, az egyetlen emlékezetes tulajdonsága pedig sajnos csak az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Ami még rémlik a termékkel kapcsolatban, hogy tényleg drága volt.

maladicta

2014. július 1.

A legszárazabb állapotából is rendbe hozza a sarkamat, talpamat 2-3 nap rendszeres használattal. Szinten-tartásként viszont heti egyszer is elég bevetni, így az előző tubus majdnem egy fél évig húzta nálam.
Erősen levendulás az illata, a szemcsék pedig a durva határán mozognak, de kemény bőrre pont jó ez. Hidratáló lábkrémet azért kell mellé használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

emmy

2014. június 1.

Én akciósan vettem, úgy nem húzós az ára a méretéhez képest (asszem 900 ft volt?). Az illata nagyon-nagyon finom és intenzív, viszont egyáltalán nem olyan hatásos, mint vártam. Heti 1-2-szer használva nekem maximum szinten tartásra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Tvylvis

2014. január 23.

Nem rossz termék, borzasztóan finom illata van, jó sok benne a radírozó összetevő, de annyira nem fantasztikus, amennyibe kerül. Ráadásul pici kiszerelés, szóval tényleg nagyon húzós az ára, így újból nem veszem meg. Sok drogériás termék is van ennyire jó, sokkal kedvezőbb áron. Az ára miatt három pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

MissNickole

2013. december 28.

Frissítés: Már több mint egy éve használom, az elégedettség nem változott, kizárólag akciósan veszem meg mert a teljes ára szerintem nagyon húzós.
Csak akkor hat nálam igazán, ha rendszeresen használom, heti minimum 3-4 alkalommal, időszakosan nem vált be....

A termékkel elégedett vagyok alapvetően, a nagyon durva bőrkeményedésre nem igazán használható, de ha rendszeresen használjuk jók az eredmények. Én főként nyáron alkalmazom a poros szandálos időszakokban, egészen jól lehozza a felszíni elhalt hámréteget. Bár nekem szerencsére alapvetően is elég puha a bőr a lábamon és egy áztatással és körömkefével is szinte ugyanezt el tudom érni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

olin

2013. július 9.

Régóta szemeztem vele, aztán végre megvettem 1 hónapja. Nos, állaga kitűnő, tényleg érzem hogy nem spórolták ki belőle az anyagot. Az illata mesés, már ez felfrissít. Hatása vegyes: a heti 1-2 alkalom nekem kevés, 3 kell inkább, és akkor nem keményedik vissza a lábam (jó-jó, nyúzom is őket minden nap rendesen). A kiszerelésével nem vagyok megbarátkozva. Túl kicsi, a teljes ára (1900 Ft azt hiszem?) vicc, törzsvásárlói -40%os kuponnal még csak-csak.
Nyárra nagyon jó, de elsősorban a frissítő illata, mint a kiadóssága vagy az intenzív hatása miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Garu

2012. június 12.

Ma végre megvettem, és nagyon jól tettem! Levendula-rajongóként már régóta ismerem a levendula jótékony hatásait, de általában házilag kotyvasztok vele.
Részletesebb vélemény:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Részletesebb vélemény:

Gyulladáscsökkentők: Allantoin