Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2016. május 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Olivaolajjal.

czakovaleria

2013. szeptember 13.

Nagyon tetszik az illata, használom a radírját és a testápolóját is, azokat is szeretem. Az egyetlen hibája, hogy alig habzik. Az ára kedvező :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

urbanD22

2013. augusztus 21.

Olyan kellemes illata van, nem szárítja a bőrt, nekem nagyon tetszik, ahogy az összes yves rocher termék:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

olin

2013. augusztus 6.

Nagyon kellemes illata van, nem szárít. Pumpás adagolófejjel extra praktikus. Sajnos kicsit kevésbé habzik, de ez nem tántorít el tőle hogy rendszeresen használjam. Mint a legtöbb YR termék, ez is 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Doriis

2013. augusztus 1.

Az illata isteni, nagyon kellemes és megnyugtató, habár engem az olívára nem annyira emlékeztet. Az állaga tökéletes, jól habzik, nekem az adagolásával sincsen problémám, abszolút bejön ez a "tejes üveg" design. A bőrömet nem hidratálja különösebben, de nem is szárítja. Tehát a száraz bőröm pontosan ugyanolyan marad zuhanyzás után, mint amilyen előtte volt. Ami nagy pozitívum, hogy az illatát elég sokáig érzem és szerintem az ára is abszolút rendben van, mivel 990 Ft-ért 400 ml-t kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

momo

2013. július 8.

Fantasztikus illata van, belehabarodtam. Nem szárít, nekem épp elég a hab is. Imádnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Nessy

2013. június 13.

Ajándékba kaptam, és nagyon elégedett vagyok vele. Kedvelem ezt az olívás illatot, hasonló mint a Body Shop-os amit szintén nagyon szeretek, csak olcsóbban. Engem nem szárítanak a tusfürdők, így ez sem. Sokáig elég lesz, mert sokféle tusfürdőt/szappant használok egyszerre, de egy jó kis darab köztük.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

alvingirl

2013. május 2.

Sajnos nagyon szárította a bőröm, érdekes módon az ugyanilyen szappan nem :( Illata viszont nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

rekag

2013. március 4.

Én imádom az illatát, nagy szépen hidratál, pumpáva és fürdőpamaccsal nagyon könnyű használni. A 400 ml kiszerelés nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Kellemes, nem tolakodó az illata, nem szárít, borotválkozáshoz is jó. Pumpával könnyen kezelhető, kupakkal szállítható, osztozkodós pároknak is ajánlanám.

Berta24: Valószínűleg azért nem szívódik be, mert ez egy tusfürdő... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Berta24: Valószínűleg azért nem szívódik be, mert ez egy tusfürdő... :D

Berta24

2012. december 11.

Előszö is megszokhatalanul rossz az illata; valahogy az oliva, és egy éetlen gyümölcs keveréke. Másodszor nem szívdik be a bőbe, csak próbálom elkenni, de nem megy. Hirdatálásról pedig szó sincs az esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol