Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

SchmitterBettina

2019. július 31.

A legjobb imádom az illatát, betölti az egész fürdőszobát!!!! Még a férjem is imádja. A bőrön nem olyan tartós, de nekem egyik tusfürdő sem. Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

ggsmgy

2019. július 19.

Kávéillatúvá válik az egész fürdőszoba, amíg használom. A másik nagy kedvencem a mandarinos mellett (remélem ha már az nem maradt, legalább ezt megtartják). Valóban nem tartós az illata, de mégis tusolás közben az illata teljesen feltölt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Panni21

2019. július 14.

Örülök, hogy a régiek közül legalább ő megmaradt, ha a csomagolás változott is. Most viszont legalább már van belőle nagy kiszerelés.
A többi YR tusfürdőről lemondtam, rossz irányba változtakl, de ezt az egyet venni fogom, amíg gyártják.
Az illata és a színe miatt olyan, mintha latte macchiato-val tusolnék. Az állaga és a habzása pont megfelelő, szerencsére nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

smkati

2019. június 14.

Éveken át nagy barátságot ápoltam - úgy általában - a gyártó termékeivel. Volt olyan időszak, amikor szinte mindenben Yves Rocher-t használtam, de aztán a tusfürdői miatt kezdett megrendülni a bizalmam: a Plaisirs Nature termékcsalád több darabja is ismételten allergiás reakciót váltott ki. - A bőrgyógyász ezek után - gyártótól/terméktől függetlenül - a natur szappanok irányába terelt mondván, hogy összetevőiből adódóan maradványmentesen távolítható el a tusfürdőkkel szemben.
Korábban viszont nagyon szerettem ezt a kávé illatú tusfürdőt; szerettem az illatát, a selymes állagát és azt, hogy tényleg a frissesség érzését nyújtotta. És sajnálom, hogy már nem bírom használni, mert egy-két hét után piros, viszkető foltok jelennek meg a könyök- és térdhajlatokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon-nagyon szerettem! Nagyon tetszett az illata, bár nem volt kifejezetten echte kávébab illat, és volt valami "mellékillata", nekem nagyon-nagyon tetszett (anyukámnak sajnos nem..). Sokáig lehetett érezni a bőrön, viszonylag erősen. :) Krémes, selymes, lágy textúrája és különleges fénye van! Nagy kedvenc lett. :) Sajnos nincs a közelemben Yves Rocher bolt, de a jövőben biztos beruházok még ilyenre! Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Magdusos

2019. május 15.

Törzsvásárlói kedvezménnyel kaptam ingyen. Azóta már vásároltam is, sőt adtam ajándékba is, mindenkit elvarázsolt a finom kávés illat. Az én bőrömet szépen tisztítja, nem szárít. Illata nem tart órákig, de egy ideig érezhető. Az illata biztosan függővé tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

zso123

2019. május 9.

Hamar függője lettem a terméknek, egyszerűen imádom az illatát, nem édes, inkább fanyar, és isteni kávés. A 400 ml-es kiszerelésnek köszönhetően sokáig kitart, az állaga sűrű, így kevesebb is elég. A bőrön nem tartós az illata, de amíg érezni, annál jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

stylo

2019. április 24.

Ugyanaz a baja, mint az osszes tusfurdonek a markan belul. Rohadtul szarit. Altalaban az illat miatt valasztok tusfurdot, kulonoebb bajom nincs a borommel. De ezeket egyszeruen nem tudom hasznalni. Nem is tudom, mit raknak ezekbe. Kar, mert neha vennek ebbol is, birom a kavet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

floracska6

2019. április 22.

Szerintem ez a világ legistenibb illatú tusfürdője, és az illata is megmarad (amit más tusfürdőknél ritkán tapasztalok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

bidzso

2019. április 17.

Igazából nem vagyok oda a csokis-vaníliás-kávés illatú kozmetikumokért, mégis a vélemények miatt úgy gondoltam, teszek vele egy próbát és nem bántam meg. Igazi kávéillata van, nem szárítja a bőrömet és még a 6 éves lányom is sokszor kéri, hogy használhassa fürdéskor:-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.