Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Sziporka88

2018. december 29.

A tökéletes reggeli tusfürdő. Mintha egy latteba fürdene az ember. A bőrt nem szárítja, az illata sokáig megmarad. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Boriskajuliska

2018. december 21.

Nem vagyok nagy YR fan, de ez a tusfürdő isteni latte, capuccino, stb tejeskávé illatú. Az előttem szólók közül többen gejlnek érzik de én jobban díjjazom az édeskés illatokat, az biztos hogy nem fanyar. Nem szárítja a bőrömet és elég sokáig éreztem magamon az illatát. Én egyáltalán nem iszom kávét (keserű), de az illatát szeretm és ezt használva az egész lakást belengi a finom aroma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 21.

VictoryFord

2018. december 16.

Nálam csillagos 5ös,imádom!!! Eddig a levendula-vadszeder yves rocher tusfürdő volt a kedvencem de ez leváltotta. Imádom a kávé illatát így ennek is nagyon tetszik az illata. Krémes tusfürdő amivel nagyon jó érzés bekenni a testem és szuperül hidratál is. Nekem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Benedetta88

2018. december 13.

Elfogult vagyok a márka tusfürdőivel kapcsolatban, de ő kivétel:(
Szeretem a kávé illatát, ezért is vettem meg, de óriási csalódás, amit inkább nem is illatnak neveznék..
Gejl, és hányingert okozott, alig bírtuk elhasználni:D:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Elfogult vagyok a márka tusfürdőivel kapcsolatban, de ő kivétel:(
Gejl, és hányingert okozott, alig bírtuk elhasználni:D:(

pont

2018. november 14.

elsősorban az illata maitt vettem meg én is, mint kb mindenki. az tényleg fantasztikus, de sajnos abszolút nem tartós, ezen kívül pedig egy átlagos (nem rossz, de semmi extra) tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

pandarin

2018. november 12.

szeretem a kávé illatát, de ez ilyen gejl, torzult kávéparfüm illat volt nekem és hányingerem lett egy idő után. pedig nagyon örültem neki, mikor megkaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Anheszenamon

2018. október 27.

Nagyon különleges illat, legalábbis tusfürdőnél nem megszokott. Beleszippantva teljesen olyan mint amikor kibontok egy csomag szemes kávét és megcsap az isteni kávéaroma. Krémesen habzik, tényleg jó vele a tusolás. Egyetlen dolog amiért le kell vonnom egy csillagot és ezt fájó szívvel teszem: érzek benne egy kellemetlen mellékzöngét. A bőrömön olyan illatot vélek felfedezni mint a fodrászatban a hajfesték szúrós szaga. Vettem egy másik illatú Yves Rocher tusfürdőt és annál is ugyanezt a mesterséges szagot (direkt nem illatot írok) érzem. Ráadásul nagyon tartós, jópár óra múlva is ott van a bőrömön. Nem tudom ez mi, de ahogy olvasom nem vagyok egyedül ezzel az észrevétellel. Kár, és nagyon sajnálom, mert egyébként zuhanyzás közben meg annyira finom kávé illat lengi be a fürdőszobát, csak ez hajfesték szag ne lenne... Engem egyébként nem szárít, bár az is igaz, hogy nem minden nap használom egymás után mert szeretem váltogatni az illatokat nap nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Vanília

2018. október 20.

Alapvetően nem vagyok nagy tusfürdő-mániás, de a kávét annál inkább szeretem, így arra gondoltam, a koránkelős napokon turbózni tudom magam vele - hát, bejött:) Irtó finom illata van és nálam olyan az érzés, mintha belekortyolnék a második kávémba, amikor használom. Sajnos hozzátartozik, hogy gyorsan el is illan a finom kávés felhő, később a bőrömön semmit nem érzek belőle - de akkor is klassz érzés:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

niki123

2018. október 16.

Nagyon finom, igazi kávébab illata van, igazán különleges :) Féltem, hogy szárítani fog, de nem és nem is érzek, semmilyen irritáló hatást. Rólam pikk-pakk elillan az illata, pedig el tudnám viselni hosszabb távon. Nem nagy kiszerelés, hamar el fog fogyni, főleg, hogy azért nem habzik fel annyira nagyon. Egyszer érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

FReka

2018. október 14.

Szerelmes vagyok az illatába,kávémániásoknak tökéletes választás,igazi édes tejeskávé illata van. Csak reggelente szoktam használni,a kàvé után még egy plusz ébresztő ezzel tusolni. Egyébként teljesen jó maga a tusfürdő is,nem szárít,nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.