Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és kókuszdió kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Svetlana

2016. december 3.

Télre imádom a tömény kókusz illatát. Ha ebben fürdők, még másnap is illatos a fürdőszoba és a kád. Egy kevés is belőle nagy habokat csinál. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 3.

Alex0920

2016. november 28.

A legjobb tusfürdő a márkától, a többi a nyomába sem ér! Nagyon kellemes kókuszos illata van és egyáltalán nem szárít. Próbálkoztam más YR-es tusfürdővel, de egyáltalán nem váltak be, a többitől viszketek annyira kiszárítják a bőrömet. Maradok ennél, nem kísérletezek tovább, hisz a jól bevált tusfürdő kincset ér ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

papeerzsepi18

2016. november 14.

Abszolút elégedett vagyok vele, krémes állag, jól habzik. Ha szereted a kókuszt tökéletes választás egy téli hideg estére vagy egy meleg nyári napra is. Az illata kissé édes, de pont annyira amennyire kell, intenzív kókusz illatú, mely fürdés után is a bőrön marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

galysos

2016. november 10.

Szeretem a kókusz illatát, tusfűrdőből eddig tobbet is próbáltam, eddig az Original Source volt a legjobb.
A 200 ml kiszerelést vettem 590 Ft-ért. Krémes állagú es selymes hatású, szuper illatal. Kevés is elegendő belőle, tartós az illata, enyhén még reggel is érzem. Pár napja használom, eddig nem okozott irritációt, nem is érzek különösebb hidratáló hatását eddig.
Azt gondolom, eddig 4*, mert klassz termék, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Azt gondolom, eddig 4*, mert klassz termék, de nem csodaszer.

viktria

2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagyon szeretem :)

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagyon szeretem :)

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Vikuszfikusz

2016. október 28.

Nincs annyira kókusz illata, mint vártam, és zuhany után el is illan, nem marad meg a bőrön az illata. Testápolót is kell használni utána, hogy ne feszüljön a bőröm, szóval picit csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

lviki

2016. október 27.

Sokfajta yves rocher terméket használok illetve kipróbáltam mar de a tusfurdo eddig kimaradt. A héten beszereztem az elsőt. Azert pont a kokuszosat , mert ez az illat a párom kedvence. Alig vártam már h kiprobaljam. Ami meglepett hogy nagyon sűrű, krémes így kevés is elég mert nagyon jól habzik. Az illata...csoda. nem mű nem vaniliakeverèkes ez KOKUSZ. Imádom. Sokáig megmarad az illata. en a hidratalasi kepessegerol 2 hasznalat utan nem tudok beszamolni de nem szarit az biztos. Szerintem kiprobalok mèg több illatot :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

dittus1105

2016. október 14.

Mostanában csak kókuszos tusfürdőt vagyok hajlandó használni, úgyhogy a Fa tusija után ő következett, de azt hiszem ennél meg is állok! :) Igazi kókuszillat és az én bőrömön még soha semmi nem volt ennyire tartós. Jól habzik, jól hidratál és fürdés után tényleg órákig érezni az illatát. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

szilvasitimea

2016. október 11.

Imadom az illatat! nagyon jo kis tusfurdo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Imadom az illatat! nagyon jo kis tusfurdo.

perlita14

2016. október 10.

Megvettem a kis kiszerelést, mert kókuszos és mert már régóta vonzott ez a márka. Kipróbáltam és sajnos nem voltam elégedett. Fürdés közben alig éreztem az illatát, zéró kókusz élmény. Pozitívuma, hogy kevés is elég belőle, mert jól habzik és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.