Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Nitus90

2018. július 19.

Tetszik a csomagolása, jól habzik és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Tetszik a csomagolása, jól habzik és nagyon kellemes az illata.

Dhewilgirl

2018. június 4.

Jól habzó, minimális mennyiséggel is funkcionáló tusfürdő. Az illata a boltban tetszett, de használat közben már nem volt annyira vonzó - túl erős, tömény volt, vártam, hogy elfogyjon. Összességében nem volt rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

szanii

2018. május 22.

Nagyon szeretem, este ellazít és megnyugtat az illata egy fáradt nap után, reggel pedig kellemesen nyugtat, hogy könnyen induljon a nap. Nem szárít. A legnagyobb kiszerelésben vettem meg, megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Demetrea

2018. május 22.

Kellemes, számomra megnyugtató illata van. A többihez hasonlóan ez is sokáig elég, nem irritálja a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

kviki0305

2018. április 11.

Nagyon kellemes, lázító illat. Hanfürdőnek használtam kombinálva az egyszer használatos pezsgőfürdővel. Igazán kellemes és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Burya

2018. március 24.

Ajándékba kaptam egy kedves barátnőmtől,mert szeretem a levendulát és a szedret is. Nekem szerencsére nem szárítja a bőröm, szeretem tusfürdőként és habfürdőként is használni, az illata pedig elképesztően jó! Nem a gejl édes, rommá érett szeder van benne, hanem az a kissé fanyar, természetes, mindez levendulával. Szerintem simán elmegy unisex illatnak, ez amolyan se nem női, se nem férfi illat, hanen csak szimplán természetes, gyümölcsös, friss. Kedvet kaptam tőle kipróbálni a többi YR tusfürdőt is. 4 csillagot kap, mert az illata lehetne kicsit intenzívebb, de egyébként szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Alex0920

2018. március 12.

Egy szóval BORZALMAS!!!! Az illata erős, tolakodó, egyáltalán nem emlékeztetett az igazi levendulára. De a legrosszabb, hogy iszonyatosan szárította a bőrömet. Nem győztem vakarózni és kenegetni magam folyamatosan mindenféle krémmel meg zuhanyzás közbeni testápolóval. Szerencsére ajándékba kaptam, de alig vártam hogy elfogyjon (nem szeretek kidobni semmit). Sose venném meg, így 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Chata83

2018. március 8.

Imádom a levendulás dolgokat, nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Sajnos elmaradt a hű-ha. Kellemes, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Pocok96

2018. február 10.

Jó és tartós az illata, nem kell belőle sok, így sokáig kitart. Nekem az érzékeny bőrömet sem szárítja. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

barbigirl21

2018. február 3.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt. Elfogult vagyok a levendulás dolgokkal szemben, de itt nincs kérdés: szuper termékek, nagyon finom az illatuk és az állaguk is pont jó. Kezdek nagyon rákapni az YR termékeire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid