Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Kremcica

2017. július 10.

Imádom az egész illatcsaládot ahogy van ezért is vettem meg. A szappanjának levendulásabb az illata, ez inkább szedresebb. Jól tisztít, de nekem elég gyenge az illata, nagyon folyós az állaga emiatt gyorsan fogy és mintha szárítana is. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Szofi07

2017. június 25.

Kellemes illata van, én nagyon szeretem, jól tisztít, de télen talán kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

ami2015

2017. június 19.

Nekem is ekcémás tüneteket okozott... pedig ilyesmit eddig nem tapasztaltam ennél a márkánál. Ahogy abbahagytam a használatát, már 2-3 nap múlva enyhültek a tünetek. Talán az illatanyag miatt.... nem tudom, de egy darabig csak a bevált kókuszos tusfürdőjüket veszem ezentúl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

baba_girl_16

2017. június 5.

Nagyon szeretem a szeder és levendula illatát is, viszont nekem így ebben a tusfürdőben sok és iszonyatosan erős. Egyébként jól habzik és nekem nem is szárította a bőrömet, viszont nagyon gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Timcsi85

2017. május 27.

Túl vad az illata, pedig imádom a levendulát. Ez a tusi egyszerűen nem az enyém, sem illatra sem egyéb jellemzőiben. Nagyon szárít, kissé habzik, ez és a tisztitó ereje miatt jár a két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

zdoreebaba

2017. május 3.

Egy időben nagyon szerettem. Olyan érzés volt a használata, mintha egy vadregényes tájon élnék és tele van minden szederbokorral. Az ültetvény mellett van a házikóm és kinyitom a fürdőszobám ablakát és a friss, nyugtató szeder illat köszönt. Különleges illata van, az Yves Rocher márkától megszokható természetes illat és minőség. Jól habzik, igaz engem egy kicsit szárított. Egészen nagy kiszerelésben volt meg, de egészen gyorsan elhasználtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Serena0123

2017. április 29.

Nagyon finom illata van és jól habzik. Sok habfürdőt próbáltam már de ez az egyik nagy kedvenc. Csak ajánlani tudom :)
Reggelre is éreztem az illatát. Nyugtató és gyümölcsös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Reggelre is éreztem az illatát. Nyugtató és gyümölcsös :)

Mentafagyi

2017. április 6.

Az illata valami csodálatos, a vadszeder és a levendula remek párost alkot. Viszont fürdés után már nem érezni, és egy kicsit szárította a bőrömet. Ajándékba kaptam, magamtól nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

babyface

2017. április 6.

nagyon tetszik, hogy a levendulát gourmand gyümölcsös jegyekkel vegyítették az összhatás izgalmas, szuper, egyszerre lazít, de mégis feldob, a gyümölcsössége. :) érdekes a kapcsolatom vele, mert anyukámnak is megvettem nagy kiszerelésben, de az szárított az én otthoni kisebb kiszerelésem pedig nem... egynek jó, de akinek extra száraz a bőre még jobban kiszáríthatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Sara12

2017. március 21.

Az illata egész jó, bár talán kicsit mű. Egyébként rettenetesen szárítja a bőrömet, még egyetlen tusfürdőnél sem tapasztaltam ezt ilyen mértékben. Nem is habzik valami jól és talán emiatt, de nekem elég gyorsan elfogyott a kisebbik kiszereléssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid