Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Timitami

2017. február 10.

Egyszerűen imádom, és nemcsak este használom, ahogy az Yves Rocher ajánlja, hanem ha az illatára vágyom, akkor reggel is. A testápolójával együtt remek, jó illat, jó állag és sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

kinga221

2017. február 8.

nagyon finom illata van, fürdés után is lehet érezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

nagyon finom illata van, fürdés után is lehet érezni :)

MlleLevent

2017. február 5.

Én habfürdőként használom, nagyon-nagyon szeretem. Ugyan nem a legolcsóbb, de mivel vannak napok, amikor zuhanyzom, így megéri, mert elég sokáig elég. Az illata mesés, érződik benne a levendula, de a szeder miatt különlegesebb, mint a sima levendulaillatú termékek. Egy hosszú, nehéz nap után nagyon megnyugtat. Használtam már a mangó-korianderes változatot is, azzal is nagyon meg voltam elégedve, ma pedig megvettem a lótusz-zsálya illatút, alig várom az estét. :)

Csak ajánlani tudom ezt a termékcsaládot, ha valaki szeret egy forró fürdőt venni a nap végén!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

Iriszmirisz

2017. január 30.

Jól tisztít, nagyon finom az illata, de rettenetesen kiszárította a bőrömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Jól tisztít, nagyon finom az illata, de rettenetesen kiszárította a bőrömet. :(

Mandy133

2017. január 17.

Kellemes az illata fürdés közben, sokkal jobb mint csakúgy beleszagolva a flakonba, nagyon jól habzik, jó az állaga is, nem csúszós. Viszont az illata nekem sajnos egyáltalán nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

scisneros

2017. január 11.

Nem szárítja a bőrt, kellemes az illata. Szeretjük, sokadjára vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Nem szárítja a bőrt, kellemes az illata. Szeretjük, sokadjára vettem újra.

Pickefalvika

2017. január 8.

Nagyon, nagyon szeretem. Egyáltalán nem szárítja a bőrőm. Jól habzik, kellemes és hosszantartó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

pcsillu

2017. január 8.

Nekem ez az egyik kedvenc Yves Rocher tusfürdőm. Imádom az illatát, kellemes, üde és nem is édes, bár az én bőrömön nem marad meg az illata. Viszont nem szárít, és bár habfürdőként nálam elbukott, attólmég imádom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

PerfumePippi

2017. január 8.

Amikor kijött az új termékcsalád, össze-vissza szagolgattam a boltban, hogy eldöntsem, melyik illatkombináció jön be, és melyik nem. Aztán persze apránként (meg a nyári kuponokkal) mindenből begyűjtöttem mutatóba is, meg ajándéknak is. A levendulásat konkrétan kiváló férfiajándéknak tartottam, igaz, hogy a telibe gyümölcsös tusolók nem az én világom. Aztán kiraktam a magam kis példányát a kád szélire...Nagyon finom, egyáltalán nem férfias, inkább diszkrét illata van. A minősége a már megszokott YR-minőség - szerintem tusfürdőben nincsen náluk jobb ár-érték-bőrkímélő összetevők tekintetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

raveny91

2017. január 7.

Jól habzik, nem szárít, és az illata is kellemes és egész sokáig megmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Jól habzik, nem szárít, és az illata is kellemes és egész sokáig megmaradt.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid