Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Dius1991

2017. január 7.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra. Először, amikor megszagoltam, kicsit megijedtem, mert annyira nem nyerte el a tetszésemet. Egyik este gondoltam kipróbálom, s kellemes meglepetés ért. A vízben már sokkal lágyabb, finomabb illata van. Magamtól nem vettem volna meg, de elképzelhető, hogy újravásárolom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

malnaszorpii

2017. január 4.

Nagyon szeretem a levendulát így ki kellett próbálnom. Kellemes az illata, talán a szedertől kicsit férfias, de semmikép nem édes ami nekem nagyon tetszett. A bőrömet nem szárított és egész sokáig megmarad a bőrön az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

azanett

2016. december 31.

Habfürdőnek használom, kellemes megnyugtató illata van, nem túl, erős, pont jó. Nagyon jól habzik, olyan Hollywoodi habja lesz, nagyon sok, nagyon masszív, még 20 perc után is lehet vele "hógolyózni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

doreszka94

2016. november 24.

Barátnômét próbáltam ki, nagyon kellemes illata van, jól habzik, kevés is elég belôle egyszerre. Zuhanyzás után sokáig érezni még az illatát és nem szárította a bôrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

KremVivien

2016. november 22.

Nagyon finom illata van. Nem tolakodó benne a levendula illat, nagyon kellemes és ahogy keveredik a vadszeder illatával, egészen gumicukorra emlékeztető illata van számomra. Az érzékeny bőrömet sem szárította. Már elhasználtam belőle egy 200 ml-es kiszerelést, és újra is vásároltam nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Gyopar

2016. november 18.

Erzekeny a borom a legtobb tusfurdore, ugyhogy felve vettem meg a kisebbik kiszerelest, de imadom. Imadom az illatat, a borom selymes tole es orak mulva is erzem az illatat magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

zöldike'91

2016. november 4.

Extrém puha lesz tőle a bőröm, az arcomon is tudom használni. Eddig minden tusfurdőre érzékeny volt az arcbőröm, de erre nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

ihavenotime4this

2016. október 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, mostanában rákattantam a levendulás dolgokra, pedig arról korábban nekem mindig az idősebb hölgyek jutottak eszembe. Jól habzik, minimálisan szárít csak, nekem egész sokáig érződik az illat a bőrömön tusolás után. A 200 ml-es mérete és formája nagyon praktikus utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nekem nagyon nem vált be... Az illata finom, így kíváncsi voltam rá, de rettentően kiszárította a bőröm, legalább két hét kellett, hogy helyrehozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

janka.s

2016. július 14.

Nagyon finiii. Párom kedvenc tusija.. Nem tudom mi van benne, de kb. mint a macska-macskagyökér esete.. :) kb. 2 hónapja kaptunk belőle egy kis kiszerelést ajándékba, rá 1 hétre az én legkevésbé sem kencemániás kedvesem beállított egy tusi-testápoló kombóval nagy vigyorogva. Végre nem az a fullasztó tisztítószeres levendulaillat, hanem egy kicsit lágyabb. Nagyon jó kombót alkotnak a szederrel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid