Yves Rocher

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml/400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft/ 1050 Ft
Kiszerelés:   200ml/400ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

MNNiko

2016. július 12.

Az illata elsőre nem megszokott tusfürdő illat, de nagyon kellemes. Én tusfürdőként használtam el, nagyon jól habzik és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

bekka

2016. június 28.

Kellemes illatú, jól tisztít, nem hagy száraz érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Kellemes illatú, jól tisztít, nem hagy száraz érzést.

Mamuszandra

2016. június 22.

Nagyon szeretem a levendulás dolgokat, ezt kifejezetten. Bár nekem hangulatfüggő, hogy mikor használom ezt, mert számomra a szeder dominál, és kicsit édes, de vannak napok, mikor pont erre van szükségem. :) Nagyon jól habzik, az első használatkor kicsit megnyomtam, mert nem próbáltam még az YR tusfürdőket. Most jön még 4 féle, várom a futárt... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

k.boglarka

2016. június 17.

Az illata jó, azt viszont sajnálom, hogy fürdés után már nem lehet érezni a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Gabriella1992

2016. május 9.

Nagyon jó illata van és nem is szárította ki a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Nagyon jó illata van és nem is szárította ki a bőröm!

agen

2016. május 9.

Szuperek az új cuccok, nem tudok betelni velük. Igaz, jobban szeretem a krémes tusfürdőiket, ezeket jobban szeretem habfürdőnek elpancsolni. De az illatuk..imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Lana93

2016. május 2.

Nagyon szeretem, az illata is zseniális, megnyugtató fürdés közben. Utazáshoz is tökéletes a mérete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

redakkrisztinaa

2016. május 1.

Az illata kellemes , bár Én inkább a szeder illatát érzem ki belőle. Nem szárít , jól habzik kevés mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Dike01

2016. április 26.

A kókuszosra pályáztam, időhiány lévén tesómat szabadítottam be az üzletbe, de a kókuszos helyett valamiért ezt hozta :D Magamtól nem hiszem,hogy ezt az illat kombinációt választottam volna így végül is örülök ,hogy így alakult . Illata isteni nem túl levendulás inkább a szeder a dominánsabb ,isteni lazító illat egy amit a bőröm is magába szív. Biztos vagyok benne,ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

angelcare

2016. április 23.

Imádom a levendula illatát de nekem inkább a vadszeder dominál.Egyébként hozza a szokásos YR minőséget. Nem rossz,de a mandulás verzió szimpatikusabb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: Rubus Arcticus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid