Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gaalmelinda, az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A hidratáló bársonyos testápoló minden nap az igazi élvezet pillanatát kínálja. Könnyed, malajziai kókuszdióval gazdagított állaga gyorsan beszívódik, és a bőrt egészen bársonyossá és illatossá teszi.
A bársonyos, hidratáló testápoló a malajziai kókuszdió, a biomezőgazdaságból származó karitévaj és aloe vera zselé, az édesmandula-olaj, a növényi glicerin minden természetes jótéteményével halmozza el Önt.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

blanche-neige

2014. augusztus 24.

Ajándékba kaptam 3 hete. Nagyon jó illata van, tetszik a krémes állaga és nagyon jól hidratál. A beszívódással sincs gond. Sok sok plusz pont jár azért, mert reggel is érzem magamon az illatát és a pizsamám is fini kókuszos lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Puszitolvaj

2014. július 21.

Egyik kedvenc nyari testapolom.hamar beszivodik, az illata isteni, viszont nem hidratal annyira amennyire en elvarom, ezert csak nyaron johet szoba nallam. es talan az ar-ertek arany se a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Lisien

2014. június 17.

Nagyon imádom! Az illata nagyon tetszik, sokáig lehet érezni, ráadásul jól hidratál és sokáig elég. A tusfürdőjével + a parfümmel használom, mivel kókuszmániás vagyok újabban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Juliette Cavill

2014. április 29.

Nagyon szeretem! Jó illatú, megfelelően hidratál, ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Nagyon szeretem! Jó illatú, megfelelően hidratál, ára is rendben van.

Ljudmilla

2014. április 26.

Imádom az illatát, nem az a nagyon édes, csöpögős kókuszillat. Nekem nincs túl száraz bőröm, de nekem megfelelően hidratál, elég 2-3 naponta használnom. Bár az illata miatt nem sajnálom, ha esetleg sűrűbben kellene :) Tartós, néhány óráig érezhető az illata, krémes állagú, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, csak puhaságot :) Egyetlen negatívuma az adagolása, de egy pumpa megvásárlásával ez orvosolható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Ginabebi

2014. április 15.

Nagyon jó az illata, és az összetevők alapján lett kiválasztva. Szeretem, hogy lehet hozzá pumpát vásárolni, így otthonra tökéletes. Felszívódása, akár egy átlag krémé, állaga talán egy fokkal folyósabb, mint a testápolóké szokott (már amiket én használtam). Teljesen normál bőröm van, nem tudom nagyon száraz bőrt mennyire hidratál, nekem mindenesetre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

2014. április 15.

Számomra A TESTÁPOLÓ! Egyszerűen fantasztikus az illata, az állaga krémes, de nem túl zsíros, pont annyira hidratál, amennyire szükséges, hamar beszívódik. Imádom, mikor reggeli zuhanyzás után bekenem magam és még sokáig érzem a kókusz illatát a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

sztinke

2014. április 4.

Ajándékba kaptam. Könnyű testápoló, viszonylag gyorsan beszívódik, de én a hidratálóhatásával nem vagyok maradéktalanul megelégedve. Nincs kimondottan száraz bőröm, mégsem érzem elégnek ezt a krémet rá. Mikor este bekenem, akkor egész jó, reggelre viszont csak az illat marad, hidratáló hatás nem, a bőröm kiszárad.
Nagyon szeretem az illatát, iszonyat tartós, bár a tudat, hogy ez a parfümtől van, nem magától a hatóanyagtól, kicsit aggasztó. Így összességében csak közepesre tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

sam

2014. március 8.

Nekem túl erős az illata...néha átcsap erjedt szagba. De nem hidratál rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem túl erős az illata...néha átcsap erjedt szagba. De nem hidratál rosszul.

SaraH213

2014. március 2.

a tusfürdővel együtt használtam, finom hosszan tartó illata van. télen-nyáron megfelelő hidratálás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Cocos Nucifera Fruit Extract, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Arachidyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.