Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Organikus málna kivonattal.

Mindy

2016. március 28.

Ajándékba kaptam, szeretem. Jó az illata, hidratál, inkább nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Ajándékba kaptam, szeretem. Jó az illata, hidratál, inkább nyáron használom.

Sepi

2016. március 2.

Igazi málna illat és selymessé varázsolja a bőrt ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Igazi málna illat és selymessé varázsolja a bőrt ;-)

Taboo

2016. január 26.

Egyszer ajándékba kaptam, biztosan újra veszem mert megunhatatlan friss illatot kölcsönöz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

deccs91

2016. január 25.

Az adagoló fej borzalmas, de magának a krémnek nagyon finom, igazi málna illata van, és jól hidratál nagyon! :) szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Pampilla

2015. december 22.

Szeretem a praktikus pumpás adagolóját,nagyon szuperül hidratál,és az illata is finom. A rózsaszín festéket kihagyhatták volna belőle,sima fehéren is teljes a málna illúzió.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

jubileum

2015. december 2.

Ajándékba kaptam, megnéztem a zösszetevőit, és ahogy a legelső helyeken sorakozik a mandulaolaj, sheavaj és az aloe vera juice....eldöntöttem hogy ez nálam arc nyak dekoltázs krém lesz. Őszinte legyek a legtöbb arckrémem összetételét veri, így hát adta magát. Arckrémnek pedig baromi olcsó.

És igen az illata is nagoyn szuper, a parfüm változat is megvan,d e ennek jobban szeretem az illatát, a parfüm kicsit cukorkásabb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

schgreta

2015. november 30.

az illatánál nincs jobb a világon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 30.

az illatánál nincs jobb a világon.

halexa11

2015. november 23.

Olyan finom az illata, hogy mindjárt megeszem :D Krémes, nehezebb állagú testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

SzellGreta

2015. november 22.

Sokan az illatáért vannak oda úgy látom. Sajnos én erről nem tudok nyilatkozni mert illatokat és szagokat nem érzek :) Karácsonyra kaptam és tetszett, hogy cuki rózsaszín stb. Télen semmit nem használt, nyáron még nem próbáltam, de nekem nyáron is hasonlóan száraz a lábszáram. Azt hittem ez natúr kozmetikum mivel bio málnát meg ilyeneket ír benne, de most látom, hogy van benne parabén, pedig 3 csillagot akartam adni. Két csillagot azért kap mert rózsaszín és mert az illata biztos jó :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Virdzsusz1107

2015. október 26.

Évek óta használom, ár-érték arányban tökéletes! Isteni málnás joghurtos illat (abszolút nem tolakodó mű-illat), csodás összetevők! Nyáron használom( télen kevés az extra száraz bőrőmre), szuper puha lesz tőle a bőröm! Mindenképp újra veszem ezután is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.