Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Organikus málna kivonattal.

zsofitth

2014. március 15.

Szeretem, nekem a mini kiszerelés van meg, az illata finom, az állaga is jó, de nem a legjobb testápoló, amit eddig használtam, de ez sem olyan nagy baj nekem, mert nem annyira száraz a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Barbuska90

2014. február 11.

Imádom az illatát és a csomagolást is. Szerintem lehetne egy kicsit zsírosabb,de mivel nekem nem száraz a bőröm tökéletesen megfelel. Akinek viszont hajlamos a kiszáradásra,annak nem ajánlanám ezt a testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Tinc

2013. december 27.

Sokáig szagolgattam a Nature testápolókat, amíg emellett döntöttem. Nekem az összes közül ennek van a legkevésbé mű illata. Érdemes hozzá pumpát is vásárolni, mert elég híg, így nem ér minket kellemetlenség, hogy a fél tubus a kezünkben köt ki. Inkább nyári, könnyű testápoló. Gyorsan beszívódik, az illata viszonylag sokáig érezhető. Négy csillag, mert hidratálhatna jobban is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

keszty

2013. december 7.

Igen, egyetértek, a téli hónapokban ez kevés, de nyáron az illata és állaga miatt tökéletes. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Iora Rua

2013. november 7.

Kellemes illatú és állagú, de nem venném meg újra, semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Kellemes illatú és állagú, de nem venném meg újra, semmi különös.

noribori007

2013. október 17.

Finom illata van és egész sokáig érződik is, viszonylag jól hidratál, de a téli, hideg hónapokra kevés sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

ujvari.zizko

2013. július 29.

Nagyon jo, de túl folyos.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Nagyon jo, de túl folyos.:)

kmaja

2013. július 22.

Évekig csak a zabtejest és az olívásat használtam, ezeknek van a legenyhébb illata.
Legutóbb kipróbáltam a szedrest, most pedig a málnásat. Így nyáron tetszik, de nem hiszem, hogy hamar újra fogom venni. A színe és az illata is mint a málna fagyi :-)
Mindenesetre ez a testápoló a legjobb ár-érték arányú testápoló, amit ismerek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Mindenesetre ez a testápoló a legjobb ár-érték arányú testápoló, amit ismerek.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem alapjáraton száraz a bőröm, télen még inkább. Sajnos nem jött be ez a testápoló sem. Lassan szárad, irritált és viszkettem tőle... Egyedül az illata az,ami mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

alvingirl

2013. május 2.

Az illata egy álom, mint a málnahabé. Kezemen, lábamon kívül teljesen jól hidratált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.