Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, narancsvirág illóolajjal és mandula kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tiszítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Calanques

2019. november 17.

A kedvenc tusfürdőm! Az illatába azonnal szerelmes lettem és szuper, hogy hosszú ideig érzem fürdés után magamon. Nagyon jó az állaga is, finom, friss a bőröm használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

rosegangela

2019. október 31.

Az egyik ismerősöm nagy mellénnyel ajánlotta, hogy mennyire jó tusfürdő. Őszintén: alig vártam, hogy végre elfogyjon. Nem habzik, illata alig, illetve csak a zuhanyzás alatt érzem, a testemen nem marad meg .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

TheNancy07

2019. február 7.

Isteni fincsi illat, nekem nagyon virágos, friss üde, kicsit narancsos, édes, mint egy virágbolt! Élmény a zuhanyzás! Jól tisztít, jól habzik, de lehetne nagyobb is az üveg, nálam gyorsan fogy és a kupakja se körömbarát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

bernadettu

2018. december 28.

Update: végül tovább ajándékoztam apukámnak, ő meg félretette a fürdőszobai polcára, szóval neki sem tetszik annyira az illat, hogy rögtön használatba vegye.

Ez volt a harmadik tusi a kókuszos és a gránátalma/rózsabors illatú mellett az ajándékcsomagban. Magamtól sosem választottam volna, kicsit kesernyés, nekem inkább férfias illat, de a nyugtató hatást megadja. Amiért levonok pontot, hogy kiszárította a karom annyira hogy viszketni kezdett (szerencsére a testápolózás megoldotta, de akkor is, a többi illattal nem volt ilyen gondom). Azóta vettem egy citrom/bazsalikomosat is és ahhoz képest nem jön be az illata, de ami miatt mégis levonok még egy pontot, az az, hogy csak fürdőszivaccsal tudom használni, mert annyira szárítja a bőrömet, szóval nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Valentine

2018. november 18.

Számomra sajnos csalódás ez a tusfürdő. Az illata mandulára még véletlenül sem emlékeztet. Narancsvirágra is csak halványan. Borzasztó erős és számomra kifejezetten zavaró az illata. Amúgy a szokásos YR minőség. Jobban szárít, mint a krémes tusik.
A kupak kialakítása változatlanul rossz. A körmöm majdnem leszakad mire fel tudom pattintani. Biztosan nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

nikolkeri07

2018. november 17.

Az illata nagyon markáns, egyedi, nem rossz.. viszont borzasztóan szárította ez is a bőrömet, mint a levendulás verziója a márkának...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Sophielle

2018. november 8.

Megosztó, intenzív illatú, de nekem nagyon bejön. Megfelelően hidratál, nem kell túl sokat használni belőle tusolásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

aranypáva

2018. október 20.

Különleges, könnyed illatú tusfürdő. Sosem illatoztam ilyen tusfürdőt, így egy akcióban ingyen jutottam hozzá egyhez, és ezt választottam. Lehet, hogy újra veszem, nem tudom mennyi idő alatt fogom megunni. Nem irritál, kevés is elég belőle és jól is habzik. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

DoraTresChic

2018. október 13.

Tökéletes őszi tusi! Különleges illata miatt szeretem ebben az időszakban, de -1 csillag mert az illat nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Fuloporsi

2018. június 30.

Ez a tusfürdő nekem nagyon bejött,általában az yves roches tusfürdőitől alapvetően is elájulok mert isteni az illatuk,hát ennek is.Most épp elfogyott de el is határoztam,hogy jövő héten veszek belőle egyet és a testápolóját is beszerzem.Nem szárítja a bőrömet,de mondjuk ezen a téren szerencsés vagyok nincs problémás bőröm.Szaglásszátok meg fini:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid