Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, narancsvirág illóolajjal és mandula kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tiszítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Bnemrita

2017. március 6.

Szerintem jó illata van. Érdekes, kicsit keserűnarancsos pici marcipán feelinggel. Jól habzik, nem szárít, szeretem használni. Bár még csak 3 x fürödtem vele, eddig 5 * (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

raveny91

2017. február 16.

Nem szárít, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nem szárít, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata is kellemes.

Timitami

2017. február 16.

Nekem nagyon bejön. Az Yves Rocher az írja róla, hogy segít relaxálni és tényleg. Olyan illata van, ami nagyon kellemesen hat rám, segít ellazulni, igazán jó érzés lubickolni az illatfelhőben. Egy egészen egyedi illat számomra. Fele-fele arányban érezni benne a mandula és a narancsvirág illatát, enyhén édeskés, de tényleg csak enyhén. Használata után tisztának érzem magam, persze az is vagyok, csak az érzet is az. Hogy szárítja-e a bőrömet, nem tudom, mert zuhanyzás vagy fürdés után a testápolóját felkenem, azzal együtt nagyon jól hidratált a bőröm. A tusfürdőnek és a testápolónak pont egyforma illata van, és ezt az illatot órákon át lehet érezni magamon. Visszatérve a relaxáláshoz, nekem megvan a levendula-vadszeder is ebből a termékcsaládból, amit szintén nagyon szeretek. De ez a mandula-narancsvirág relaxál igazán. Kevéske elég belőle zuhanyzáshoz, szépen habzik és jól kenhető, teríthető a testen. Habfürdőnek is szoktam használni, óriás habok nem lesznek, lehet, többet kellene tennem belőle a vízbe, de jó benne áztatni magam. Nálam abszolút maximális pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

Encilla

2017. február 6.

Imádom, órák múlva és érezni a bőrön, nekem bejön az illata és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

birdy70

2017. január 3.

férjem szereti használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

férjem szereti használni

Lencseee

2016. november 24.

Ezt az illatot, annak ellenére, hogy magamnak vettem, oda kellett adni a férjemnek, mert az én orromnak maszkulin volt. Sőt, a barátja is azt mondta rá, hogy ez nem női...Szóval férfi tusi illatnak 5*, nőinek (a számomra) 1*, így összesítve valahol a 3-4 között van. Szárítani nem szárít, de az illata nem jött be, annak ellenére, hogy ennek a sorozatnak nagy rajongója vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Amrita

2016. november 4.

Tisztítani tisztít, kipirosodni nem szoktam tőle és bár egyáltalán nem hidratál (ugyanúgy 5 perccel a megtörölközés után pikkelyes a lábamon a bőr), de az illata az valami olyan fantasztikus, hogy emiatt egy ideje csak ezt veszem. Kicsit drága és a hidratálás hiánya miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

kalavirag

2016. november 3.

Bár nem érzékeny a bőröm semmire, de olyan allergiát váltott ki nálam amit meg sohasem tapasztaltam eddig sohasem, így újra venni nem fogom, sajnálom, nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
LittleSpark

2016. október 8.

Igazán különleges illat, kicsit más volt a boltban mint fürdés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Igazán különleges illat, kicsit más volt a boltban mint fürdés közben.

Gabriella1992

2016. augusztus 16.

Nagyon érdekes, különleges sütemény-szerű illata van, nem lesz a kedvencem, de azért elfogyasztom, ha már megvettem. A gyümölcsös illatok jobban bejöttek. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid