Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, narancsvirág illóolajjal és mandula kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tiszítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

encicsipke

2016. július 8.

Az illata nagyon különleges! Szentül meg voltam győződve, hogy ez az illat a hársfavirág. :D Nekem arra a tipikus édeskés illatra hasonlít, amikor májusban elkezdenek rügyezni a fák és a virágok és megcsapja az ember orrát ez az édes illat. Párom szerint büdös, nővérem pedig teljesen kiérezte belőle a narancsvirág illatát. Megosztó de én nagyon megszerettem! Az ára ezért a kiszerelésért nem vészes. Az én bőrömet egyik YR tusi sem szárítja, jól tisztít és emellett jól habzik is. Nyugtató hatású, élmény vele a fürdés!

UPDATE: Az illata sajnos már egyáltalán nem tetszik, pedig az elején nagyon szerettem! :( Folyékony szappanként végezte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

leila0803

2016. június 22.

Nagyon szuper illata van. :) Emellett jó minőségű tusfürdő, de az illata teszi 5 csillagossá nekem.
Amúgy kiütéses lettem valamitől, remélem nem ettől....?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Amúgy kiütéses lettem valamitől, remélem nem ettől....?!

ViviN

2016. június 5.

Egyébként is nagyon szeretem a márka termékeit, de ezek a tusik <3 élményszámba mennek nálam. Mind amellett, hogy kiválóan tiszta érzést biztosít, frissítő, kellemes és nyugtató érzés a zuhanyzás közben. Az illata csodás, egyszerre üde de mégis nőies, hosszan tartó, én konkrétan több óráig érzem a bőrömön. Nagyon kevés is elég belőle, nagyon nagyon jól habzik és egyáltalán nem szárít vagy irritál. Ezzel együtt jött velem a málnás változat is. Azóta anya is vett egy vaníliásat és mindegyik a fenti tulajdonságokkal rendelkezik tehát a végszó: 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. május 27.

Én is akciósan vettem, így különösen megérte az árát. Valóban nagyon kellemes az illata, és jól használható kádban habfürdőnek és tusolózselének egyaránt. Sajnos az én bőrömet szárítja, viszketek a használata után, nem győzöm a jó, sőt ennél sokkal jobb minőségű testápolót magamra kenni!

De nem is csoda, hogy szárít, viszketést okoz, hiszen a második legnagyobb mennyiségű összetevője (a víz után!!) az Ammonium Lauryl Sulfate. Erről pedig az alábbiakat lehet olvasni más helyeken (miközben itt zöld ponttal van jelezve?!):

ammónium-lauril-szulfát (alkil-ammónium-szulfát)
Habképző felületaktív anyag, agresszív zsíroldó tenzid. Hatása megegyezik a Sodium Lauryl Sulfate-éval
Megjegyzés: szintetikus anyag, bőr- és szemirritáció lehetséges
Felhasznált irodalom:
dr.Rózsa Sándor: testápoló kislexikon (Ökotárs Fogyasztóvédelmi Füzetek 2001)
______________________________________________________________________
Nagyon erős zsíroldó hatású tensid. Könnyen bőrirritációt okozhat, ezért nem lenne szabad bőr- és hajápoló termékekben használni.

Forrás:
Dr. med. Ernst W. Henrich - Dr. rer. Nat. Thomas Baumann: Kozmetikai hatóanyagok kiértékelése az INCI-megnevezésük alapján

Így tehát én nem veszek még egyszer ilyen terméket, sőt általában Yves Rocher fürdőszereket, mert nagyon nem szép az összetételük! Az illatára kap két csillagot:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 27.

ammónium-lauril-szulfát (alkil-ammónium-szulfát)
Megjegyzés: szintetikus anyag, bőr- és szemirritáció lehetséges
Felhasznált irodalom:
dr.Rózsa Sándor: testápoló kislexikon (Ökotárs Fogyasztóvédelmi Füzetek 2001)
______________________________________________________________________

Forrás:

blankasara

2016. május 27.

Néhány hete vásároltam meg, amikor kettőt fizet, hármat vihet akció volt. Most fogyott el a kókuszos, így a mandula-narancsvirágos volt a soros és nagyon finom illatú, mind zuhanyzáshoz, mind kádban relaxáláshoz. Csak ajánlani tudom, mint körülbelül az összes Yves Rocher terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Szofi

2016. május 22.

Beleszerettem első szimatolásra, jött is haza. Hasonlít egy kicsit az illata a Nerolira, ami épp a nagy szerelmem, de ez zöldebb, gyógynövényesebb illat. Mindig feldob, amikor használom. Érezni zuhanyzás után is, főleg a kezemen szokott megcsapni pár óra után is. Nem szárít, remekül habzik, nem kell belőle sok, így nem is fogy gyorsan. 200 ml-s van de mintha lassabban fogyna, mint egy 250 ml-s Fa tusfürdő, szóval így árban sem rossz. Többet is kell majd próbálnom ebből a sorozatból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

zdoreebaba

2016. május 13.

Az első kipróbált Yves Rocher termékem. Én tusfürdőként kezdtem el használni és nagyon bevált. Jól habzik, nem szárít és egy igazi otthoni wellness élményt nyújt a fürdőszobában. Az illatától elsőre meg voltam ijedve, de nagyon tetszik, hozzáteszem nem tudom, hogy milyen a narancsvirág-mandula illatkeverék, de nekem nagyon fincsi. Ebben az esős, komor időben igazán jó használni, feldobja a hangulatomat. Nyáron nem annyira fogom előnyben részesíteni, csak azért, mert túl sok és tömény az illata... akkorra a vadszeder, valamint a mangó-koriander tusfürdőket választom, amiket még nem próbáltam ki, de már nagyon várom a tesztelésüket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

szelesteirita

2016. május 4.

Ez a tusfürdő is olyan csalóka, mint a többi új a márkánál. A boltban nem nagyon éreztem az illatát, csak az első zuhanyzásnál mutatta meg magát. És rögtön el is varázsolt. :) Könnyed, szerintem tavaszra, nyárra tökéletes. :) Egyedül a kiszerelése zavar. A kicsi túl pici nekem, a nagy meg túl nagy. (Tudom, én bajom.) Mindenesetre a nagy jobban megéri, és ha az ember megunja, akkor picit lehet váltani másikra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

redakkrisztinaa

2016. május 1.

Első szaglásra nem tetszett , de mégis megvettem . Nem bántam meg , fürdés közben nagyon kellemes az illata , nem szárít jól habzik és kevés mennyiség elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

angelcare

2016. április 21.

A kollekcióból nekem ő tetszik a legjobban.Jól habzik engem nem szárít,szokásos YR minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid