Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, keserűnarancs illóolajjal és olíva kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja a bőrt és segít ellazulni egy fárasztó nap után.

• Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.
  • Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

daisydream

2018. február 19.

Imádom ezt a testápolót, a tusfürdőjével együtt használom. Örülök, hogy nem tartalmaz parabéneket. Könnyed, meglehetősen folyékony állagú, pillanatok alatt beszívódik. Nem táplál, csak hidratál és selymes tapintásúvá teszi a bőrt, extrán száraz bőrre éppen ezért nem is ajánlom. Az illata megosztó, sokan nem kedvelik ezt a kissé fanyar,nyers, férfiasabb illatot. Én viszont nagyon szeretem, annyira természetes, egy kis életerő bomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Evelin18

2017. december 28.

Az egyik legjobb testápoló,amit valaha használtam.Nem ragad,azonnal öltözhetek,gyorsan beszívja a bőröm és olyan finom puha lesz, amit eddig egyik testápolóval sem tudtam elérni. Ez az egyik kedvenc Yves Rocher termékem. Már a 2. flakonnal használom. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

ivor

2017. szeptember 6.

Egyáltalán nem kellemetlen az illata, és nagyon jó testápoló: pikkpakk beszívódik és semmi ragacs nem marad utána. Egy kicsit drágább, mint kommersz társai, de nekem ennyit megér, hogy ne valamilyen kőolajszármazékot kenjek magamra. Most a málnás verzióját nyüstölöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Ferita

2017. június 4.

Egy idő óta csak az YR tusfürdőit és testápolóit tudom elviselni.Szépen sorban az összeset ki fogom próbálni.Nekem nagyon tetszik az illata is,az állaga is.A nyári melegben abszolút egy finom tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

edwardkiraly

2017. április 8.

Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon tetszik az illata, és gyorsan be is szívódik, nem hagy zsíros érzetet, szerintem újravevős lesz. Ami miatt viszont levonok egy csillagot, az azért van, mert az elvileg praktikus pumpája napi használat mellett is eltömődik, és hiába rakom alá a tenyeremet, sajnos elspriccel felette, beterítve mindent, ami a kőzelben van. Nem mutat túl jól a függönyön egy csík testápoló, az már biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

fdorottya

2017. február 8.

Kuponnal jutottam hozzá. Erre esett a választásom. Ennek nem illata van, hanem szaga. Borzasztó szaga. Ami meg is marad, Jó sokáig. Az üzletban megszagolva friss növényi illata volt. Felkenve teljesen más. Nem tudom elviselni. Maga a testápoló nem lenne rossz. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet. Az illata miatt három csillag csak, amúgy jó testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

PerfumePippi

2017. január 8.

Most is van belőle egy bontott példány - érdekes, hogy tusfürdőt még nem vettem belőle, nekem ez valahogy inkább testápolós illat :-)) Állagát tekintve a nyári hónapok, és a jó idő testápolója, mert akár reggeli sietős zuhany után is lehet használni, annyira gyorsan képes fölszívódni, és mivel nagyon könnyű az állaga, nincs zsíros utánérzete. Az illata kesernyés, füves, uniszex, de nem zavaróan erős; ez is ráerősít a nyári jellegére. Viszont komolyabb bőrszárazság, vagy a téli kiszáradás idején inkább egy sűrűbb krémet használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

ayse

2016. december 25.

Tegnap vetette meg a kislányom.nagyon kellemes az illata.es tényleg jó.nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 25.

narancsdzsem

2016. augusztus 21.

Azt a keserűnarancs illatot nem kellett volna beletenni. :(
Amúgy jól beszívódik, és hidratál is, tehát az YR testápolóinak szuper hatása megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Azt a keserűnarancs illatot nem kellett volna beletenni. :(

eniko04

2016. augusztus 18.

Az üzletben a mintát megszagolva egy nagyon friss illatot éreztem, de a bőrömön inkább férfi arcszesz illatú... Az állaga és hatása nekem nagyon bejön, de az illat miatt csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak