Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Tükörsíma telt ajkak, azonalli dúsító hatás és kristály színű tündöklés.

Szütyő Beauty blog

2012. május 13.

Tényleg eléggé ragadós, viszont hozza amit elvárunk tőle. Érezni a bizsergető hatását, és egy kicsit tényleg nagyítja az ajkakat. Nekem az ecsete nagyon bevált, olyan mint egy igazi festő ecsetecske, szépen el tudom teríteni az ajkaimon a szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Etti

2012. április 22.

Akkor be ne menj az Allee-ban az Yves Rocher üzletbe... az eladóról lenne pár szép szavam:) Imádom ezt a boltot, mindig bevásárolok ott a kedvenc alapozóm is oda valósi, de amikor az Alleban jártam véletlenül annyira elvették a kedvem, hogy egy jó darabig tutira elkerülöm az üzleteket. A termékeik viszont isteniek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

svivko

2012. április 13.

Nagyon-nagyon jó!
Szeretek YR boltokba járni, minden kiszolgálólány nagyon kedves, és a termékek is minőségiek, de nem is olyan drágák. Ezt a szájfényt például a 2400Ft -os ár helyett ma 1200Ft-ért szereztem be, és még így is volt minden árnyalatból, pedig már 2 hete is láttam ezt az akciót.
A kiszerelés masszív, nagyobb mint egy átlagos szájfény. A kupak nem fog kinyitódni egyetlen egy óvatlan pillanatban sem, bekattan, és ott marad.
Árnyalatai a nude-tól (Fraise) - pinken át (Mango) - egészen a piros-ig mennek, nagyon szépen pigmentáltak. Sűrűk, tartósak, nálam 2 órát masszívan kibírt, ami nagy szó, köszönhető ez a vastagon az ajkakra telepedésnek, és a ragadós érzetnek is. Gyönyörű "vizes ragyogást ad", egységesen kopik, csillámokat alig hagy maga után.
Amúgy én úgy vettem észre, hogy nem minden árnyalat csillámos. Az én Fraise-em az,de a Mango pl már nem .
A hajam azért rendesen beleragadt, ha nem vigyáztam.
Nagyon ragad. Aki erre érzékeny, az ne mellette döntsön, ma mikor összedörzsöltem az ajkaim, és szétcuppantottam (mint amit a hal csinál) gyors egymásutánban, szabályosan fájt- csak ki akartam próbálni, mennyire ragad.
Tetszik, jó vétel volt.
És hozzáteszem, kitűnően hidratál! Ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Nagyon-nagyon jó!
A hajam azért rendesen beleragadt, ha nem vigyáztam.
Tetszik, jó vétel volt.
És hozzáteszem, kitűnően hidratál! Ajánlom. :)

rosa.love

2012. március 31.

Legjobb szájfény..nekem nem ragacsos, sőt, az egyetlen szájfény, amibe nem ragad bele a hosszú hajam:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

anita

2012. január 31.

A szájfény állaga elég ragacsos, de ebből kifolyólag nagyon tartós. Gyönyörű fénye van, apró csillámokkal (nem zavaró) és a színskála is nagyon eltalált, pigmentáltak a színek. Önmagukban nagyon jól fednek, az applikátor ez esetben nem szivacsos, hanem kb 7-8mm hosszú, nagyon jól használható puha szálú ecset, ami megfelelő mennyiséget vesz fel. Használat közben azonnal látható és érezhető a dúsító hatás, enyhe bizsergés kíséretében az ajkak ráncai kisimulnak. Rúzzsal együtt nem kompatibilis (megfolyik alatta, mintha a szájfény leszedné a rúzst). Nem mellékesen az illatuk is nagyon jó :) Abszolút ajánlom, megéri az árát. 5ml-es kiszerelésben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.