Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2013. április 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

cobie

2012. október 22.

Nagyon szeretem! Az illata kicsit túl erős, de finom. Nem szárítja a bőröm és nekem szerencsére a szememet se bántja, ha netán véletlenül belemegy. Régóta használom, és bár néha másra váltok, előbb-utóbb visszatérek erre. Sokáig tart és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

szlilla

2012. október 17.

Pár napja vásároltam meg ezt a terméket és elmondhatom, hogy majdnem 100%-ig elégedett vagyok vele. Az egyetlen ami miatt nem kap nálam öt csillagot az az, hogy túl erősnek tartom az illatát. Biztos újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Verus

2012. október 12.

Nagyon kellemes az illata, szépen eltávolítja a sminket, és jó, hogy nem kell külön letörölni, simán maradhat a bőrömön, kellemes áttörölni vele az arcom. Majdnem teljesen elégedett is lennék, ha az ára barátibb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

ronicic

2012. szeptember 6.

A feladatát tökéletesen ellátja, hibátlanul eltávolítja a sminket, a napi szennyeződéseket, így ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

samelike

2012. július 24.

Imádom, az illata fantasztikus a hatását is szeretem, nyugtatja a bőröm. Egy gondom van vele, ha szembe kerül vagy szememről távolítom el a sminket akkor nagyon csíp; így mindig alaposan arcot kell mosnom utána. Ennek ellenére újra vásárolom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

amyesther

2012. május 29.

Nagyon szeretem.
Régebben elég durván pattanásos volt a bőröm és egy kezelés után iszonyúan ki is száradt.
De meg akartam előzni a későbbi akne-invziót hámlás nélkül, elsősorban ezért vettem.
Szeretem, hogy nem zselés, hanem finom krémes-tejes az állaga.
Az illata is kellemes, erős kamillás, de nem tolakodó.
Ugyanebből a termékcsaládból használtam lemosás után még a tonikot is.
Így krémre nincs is szükségem, tényleg nem szárít.
Törzsvásárló lettem, már az ára se olyan borsos.
Tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 29.

Nagyon szeretem.
Szeretem, hogy nem zselés, hanem finom krémes-tejes az állaga.
Az illata is kellemes, erős kamillás, de nem tolakodó.
Ugyanebből a termékcsaládból használtam lemosás után még a tonikot is.
Így krémre nincs is szükségem, tényleg nem szárít.
Törzsvásárló lettem, már az ára se olyan borsos.
Tökéletesen meg vagyok elégedve.

annajudit

2012. április 28.

évek óta használom, esténként tökéletesen leszedi a sminket és a "piszkot" (normál, nem vízálló spirált használok), friss, üde illata van. legutóbb kb 1200 ft-ért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Cremorne

2012. március 11.

Nagyon szeretem, végre egy tej, ami nem nehéz, krémes, hanem könnyű, üdítő. Szépen leszedi a sminket, reggel este a tonikkal használom. Nagy kár, hogy parabén van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

szilvi

2012. február 29.

Kb egy éve használtam ezt az arclemosó tejet sminkeltávolításra, s igazán jól működött. Kellemes illata van, a kiszerelése is elég nagy, nekem sokáig elég volt, pedig minden este használtam. Nem vettem újra, mert mindig szeretek mást kipróbálni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Detti

2012. február 7.

Kellemes az illata, és nagyon jól leszedi a sminket. Nekem a problémás pont a szempillaspirál eltávolítása, de azt teljesen jól lemossa. Nem ragacsos, tejszerű könnyű az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.